Wpis z mikrobloga

@LipaStraszna: myślę o tym żeby zrzucić parę kilo, ale zawsze jakoś omijałem diety, myślenie o racjonalnym żywieniu, biegałem na średnie dystanse i jadłem ogromne ilości żarcia. Odkąd przestałem uprawiać bardziej pro sport przytyłem 20kg, mimo ze jakoś tam się trochę ruszam i jem duuużo mniej niż kiedyś.

Dieta, w sensie że jadłeś mniej, czy jadłeś inaczej, czy może jadłeś inaczej i do tego częściej. Chciałbym od czegoś zacząć ale tych informacji
@eXtreme_ten_drugi: jakbym o sobie czytał. Swego czasu treningi pon-pt bieganie 10-15km i trening siłowy na przemian. Mogłem żreć wszystko. Ograniczyłem ćwiczenia i nawet nie wiem kiedy 29kg więcej. ¯\_(ツ)_/¯ ale już schodzę z wagą do docelowego poziomu. Jak mi guzik w spodniach poleciał, to się wziąłem za siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@eXtreme_ten_drugi: ogólnie zacząłem od unikania złych nawyków. Zacząłem jeść regularnie po 5-6 posiłków, ale w mniejszych ilościach. Dodatków ważnie produktów i kontrolowanie kalorii, bo bardzo łatwo można się zapędzić. Kiedyś robiłem sobie „eko” koktail, niby same zdrowe rzeczy, jakieś awokado, płatki owsiane, trochę innych dodatków i bum! 890 kcal xD na śniadanie. Także łatwo się zapędzić. Teraz jem śniadania 400-500 kca.To tak na początek.

Druga sprawa to unikanie słodkich napojów i
@LipaStraszna Eee no pięknie, ostatnio jak obserwowałem twój postęp na bieżąco miałeś na liczniku okolice 105kg i byłeś bliski poddania się, aż z tego wszystkiego przestalem cię obserwować. Z ciekawosci zajrzałem na twój profil a tu taka miła niespodzianka, jest w pytę ! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@LipaStraszna: Wow, gratulacje, dawno nie widziałem wpisów od Ciebie, fajnie że się nie poddałeś. Mi się udało zejść ze 106 do 91 kg, od lutego. Po prostu zacząłem patrzeć ile co ma kcal, wywaliłem z diety chipsy, jem dużo zup warzywnych i powoli jakoś idzie w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia