Wpis z mikrobloga

Policzyłem swój kapitał, zobaczyłem jakie jest APR przy farmingu w #defi i wyszło mi, że mogę spokojnie rzucić robotę, którą średnio lubię i przejść na kryptoemeryturę.

#bitcoin #kryptowaluty

Zrobić tak?

  • Tak 62.9% (56)
  • Nie 37.1% (33)

Oddanych głosów: 89

  • 31
  • Odpowiedz
@banciur: jeśli powiesz A to należy powiedzieć B, a że jestem po wielu piwach, to czemu nie. Jeśli chcesz to tu jest adres https://debank.com/profile/0x2401e0d4f75e341d25880edc6ee7e9bc33d386e8 w siec Fantom pierwotnie wrzuciłem 1k$, w Cro 9k$, ale wyjąłem juz 3k$, wiec moich jest 5k$, idąc po tym adresie, można znaleźć, ze na szit sezonie kilka miesięcy temu kupując kilka wynalazków, których nazw już nawet nie pamiętam, zrobiłem z 1k$- 40K$ mam świadomość, ze to
  • Odpowiedz
@banciur: Spoko, tag to #kryptozus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powoli będę budował ekspozycję na DeFi. Cudów na początku nie będzie, ale za co jakiś czas postaram się zrobić update
  • Odpowiedz
@Obruni: tak maksymalizm btc to fatalna sprawa. Kiedyś jak słyszałem określenie toksyczny myślałem ktoś się za dużo pism kobiecych naczytał, teraz niestety sam go używam i widzę że gazetki miały racje jedyna rada to nie dyskutować i ignorować.
Przestałem śledzić tag bitcoin, wrzuciłem paru typów na czarna listę i z wykopu korzysta się przyjemnie. Tylko w pewnym momencie uświadomiłem sobie że to nie jest cecha tylko i wyłącznie naszego małego podwórka
  • Odpowiedz
@mj12: Powodzenia będę śledził. Ja też próbowałem ale po kilku wpadkach puki co trzymam się stabli i stakingu ETH. Tylko że to daje zyski typu 5-10%. Co owszem w porównaniu z tradycyjnymi inwestycjami jest spoko ale oznacza że potrzebowałbym zamrozić milion euro (mieszkam teraz w Niemczech) żeby iść na emeryturę.
  • Odpowiedz
@MysGG: Kombinowałem ze banieczka już starczy. Jak zacząłem się interesować defi to trafiałem opnie ze
10% to minimum a inflacja w reichu byla minimalna.
Przy takich założeniach banka daje Ci 100k rocznie 30% na podatki i za 70 tysięcy rocznie można już spokojnie żyć poza centrum miasta a i na wakacje tanimi liniami starczy.

Tylko skąd ja wezmę milion euro ;)
  • Odpowiedz
@sarevok123: tak, guzik harwest i zabieram to co ufarmione kiedy pasuje i zamieniam na cos innego-cro, czy $. Jeśli nigdy nie farmiles przeczytaj wpierw o "impermanent loss"/ stracie nietrwalej - bo to wazne.
  • Odpowiedz