Wpis z mikrobloga

Policzyłem swój kapitał, zobaczyłem jakie jest APR przy farmingu w #defi i wyszło mi, że mogę spokojnie rzucić robotę, którą średnio lubię i przejść na kryptoemeryturę.

#bitcoin #kryptowaluty

Zrobić tak?

  • Tak 62.9% (56)
  • Nie 37.1% (33)

Oddanych głosów: 89

  • 31
  • Odpowiedz
@mj12: to teraz:
podziel te dochody przed dwa
odejmij podatek
10% inflacji
poduszka na minimum pół roku która będziesz trzymał na konce / lokacie / obligacjach

Jak dalej się spina to powodzenia.
  • Odpowiedz
@Adrimi: Duzą częścią farmingu defi są stable coiny a te podlegają inflacji.
A farming "nie stabli" moim zdaniem nie rożni się specjalnie od spekulacji bo i tak musisz trafić w token którego cena zachowa się odpowiednio. Przez odpowiednio rozumiemalbo nie poleci w dół albo zachowa proporcje do pary żeby nie zjadł Cie IL.
  • Odpowiedz
@mj12: Że pracodawca z dużą przerwą w pracy będzie mocno sceptycznie podchodził do Ciebie. Bo nie dość, że jesteś w tyle z materiałem to jeszcze jest szansa, że np. w ciągu roku znowu przejdziesz na kryptoemeryturę
  • Odpowiedz
@mj12: pamietaj tylko o dywersyfikacji :) zeby nie trzymac wszystkiego na jednej platformie. @fervi: duza przerwa swiadczy tylko o tym, ze ktos sobie zrobil przerwe. Dla mnie nie mialoby to zadnego znaczenia
  • Odpowiedz
duza przerwa swiadczy tylko o tym, ze ktos sobie zrobil przerwe. Dla mnie nie mialoby to zadnego znaczenia


@emjot86: Dla Ciebie nie, dla większości firm to duży wykrzyknik
  • Odpowiedz
@fervi: ogolnie polecam nie traktowac siebie jak niewolnika, ktory ma zyc pod dyktando "wiekszosci firm" czy kogokolwiek innego. Zawsze mozna zalozyc wlasny biznes czy poszukac innej drogi :)
  • Odpowiedz
@emjot86: Jasne, ale mówię o sytuacji, w której i musisz przerwać emeryturę. Najprościej znaleźć pracę, ale to nie musi być łatwe.

Oczywiście najlepiej połączyć kryptoemeryturę z minimalizmem :P
  • Odpowiedz
@mj12: Ja tak żyje od jakichś 1.5 roku i mi się podoba. Tyle ze czasem jest to trochę stresujące. Mam też komfortowa sytuacje, bo w każdej chwili mogę wrócić do zawodu. Tutaj przykład dochodu z farmy MMF, od kilku miesięcy stabilnie zarabia minej wiecej na tym samym poziomie. You are staking a total of $18,480.32 at an average APR of 320.39%
Estimated earnings: Day $162.22 Week $1,138.64 Year $59,209.26
  • Odpowiedz
@Obruni: Jak dla mnie APR 300% to trochę Yolo - niektóre coiny, które mają po 300-400% APR widzę pierwszy raz na oczy. Myślę o czymś bardziej przyziemnym w stylu 50-60% APR, ale skoro działa to ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam trochę stablecoinów, ETH i BTC, PLNów też mi trochę zostaje pod koniec miesiąca. Ostatnio nie ma za bardzo ruchu w temacie krypto, więc chyba powolutku będę
  • Odpowiedz
@mj12: W takim razie nieironicznie powodzenia a nawet załóż tag i dziel się postępami. Jak dla mnie muszą to być konkretne kroki ani sumy ale chętnie będę śledził jak wygląda taka próba.

@Obruni Ile czasu tygodniowo Ci to zajmuje?
  • Odpowiedz
@banciur: nawet tak robiłem. Nie założyłem tagu, ale dzieliłem się farmami, które znalazłem, ale rzucili się na mnie jak #!$%@? goście jak cyber i rysiek, który wprost pisał, ze ktoś kiedyś mnie #!$%@?, za naganianie, gdzie chłop nawet nie rozumie, ze kiedy opisuje farmę, która dobrze płaci, to działam na swoja niekorzyść, bo więcej farmiacych, to niższy APR. Przy każdym wpisie głównie miałem wojnę z maksymalistami BTC. Wreszcie nawet ujawniłem publicznie
  • Odpowiedz