Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1504
@moglesznamizjednejwazy: mimo wszystko to była firma w 100% z polskim kapitałem i robiła bardzo dobre jakościowo ciuchy. Nie np. jak dziś ekipa, a że koszulki były skierowane do środowiska rapowego to nie dziwią takie napisy. To była moda, a moda się zmienia.
  • Odpowiedz
@moglesznamizjednejwazy jak @Wuja_Patryk: napisał: robili w #!$%@? dobre jakościowo ciuchy i robili je w Polsce. Kolekcje były kontrowersyjne, ale trafiały w jakieś tam gusta. Takie były trendy wtedy. Właśnie planują wrócić na rynek i robią akcję crowdfundingową https://stoprocent.emiteo.pl/ . Osobiście życzę im jak najlepiej i mam nadzieję, że ich nowe kolekcje wpasują się w obecne trendy. Sam pewnie nie kupię, bo nie mój styl i już trochę za stary jestem, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@moglesznamizjednejwazy: @Mitr13:
Teraz za to mamy ludzi co ubierają buty Nike za 800zł które wyglądają jak morda trzynastolatka z trądzikiem, albo bluzki z wielkim napisem CK czy inny Hilfiger.
Najlepsze jest to, że na takie bluzki w Ameryce skąd streetwear się wynosi nikt takiej koszulki nie kupi bo jest za kilka dolarów i do tego brzydka xD
Coś jak w latach 90, jak ludzie mieli bluzy z wielkim logo Nike
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: To jest beka jak kiedykolwiek ktoś był w stanach albo kanadzie (ja znam kogoś kto był xD) to wie że to wszystko w co się ubierają Polacy łącznie z butami i kurtkami tam na promocji kosztuje pewnie z 60$ cały set (kumpel był z 5 lat temu i się z tego śmiał xD) zresztą temat ubioru to temat rzeka xD bo znam/znałem ludzi którzy miesięcznie zarabiaja mieszkanie a w tłumie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@The_Rainman: Ja na przykład przeżyłem szok ubiorowy jak zobaczyłem Berliński streetwear. Polacy wielkie napisy polo, TH, CK, Nike za 800zl. A tam ubierają się jak my w latach 90. Fioletowy ortalion z żółtymi rękawami czy niebieskimi wstawkami materiału.
Nie licząc tego, że te ciuchy pewnie jeszcze droższe od naszych
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: Ja miałem okazje znać kilku "bogatych" ludzi i wiem jak oni mają wywalone w ubrania xD porównując do zrobionej klasy średniej oni wyglądają na biednych tak długo dopuki nie wejdą np do samochodu xD ofc nie zawsze bo są też tacy co w samochody mają wywalone i jeżdżą z lat land cruiserami v8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@The_Rainman: bo jak ktoś ma pieniadze to wszystko co chciał kupić kupił na początku swojego bogactwa. Teraz już nic nie ma "zachcianek" bo wszystko kupił ¯\_(ツ)_/¯
Zauważyłem to po sobie jak poszedłem do pierwszej pracy w gastro. Co miesiąc coś nowego, upgrade komputera, nowy telefon, zegarek, a potem nie miałem już na co wydawać kasy.
  • Odpowiedz
@moglesznamizjednejwazy: mialem 20 lat temu troche ubran z Moro sport, fajne szelesty robili. Jakosc bardzo dobra ale cenowo wychodzilo czasem drozej niz np Nike.
Glowna baza na zakup takich ubran to byly podziemia na Rondzie Jazdy Polskiej.
Natomiast nie wszyscy raperzy zakladali lokalne ciuchy np Eldoka latal w dresach Lacoste :), nawet sie tym chwalil w Blokersach.
  • Odpowiedz