Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kot-Pin: Osobiście nie używam, bo używa go moja matula. Jednakże jako "naczelny ustawiacz telefonów" w rodzinie stwierdzam, że całkiem spoko telefon. Miałem z nim (i nadal czasem mam) trochę styczności. Wydaje mi się, że granica między średniakami, a flagowcami nieco się zatarła i ten model się do temu przysłużył.
Moja mama sporo rozmawia przez telefon, ale znowu mało z internetu korzysta, do tego jakiś krokomierz, jakieś zdjęcie, AoD - telefon trzyma
@Kot-Pin: Myślę, że będzie zadowolona. :)
A nie myślałeś, żeby wziąć A53? Nowszy model, dłuższe wsparcie i z tego co wiem to na spoko promocjach można było go dorwać (choć nie wiem czy dalej można). Jeszcze słuchawki byś mógł dla siebie przygarnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krry: trochę lepsza specyfikacja nie usprawiedliwia mi wzrostu ceny, tym bardziej, że jedyne co będzie na tym telefonie robione to przeglądany net i messenger xd
@Kot-Pin: Sprawdź sobie czy jest jeszcze ta promocja na "przedsprzedaż" - wiem, że ona do któregoś kwietnia trwała. Może się okazać, że po rabatach wyjdzie podobnie jak A52. ;)