Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Chcemy się z wami przywitać i dać wam znać że istniejemy. W tym celu organizujemy #rozdajo. Do zgarnięcia jest #nintendo Game& Watch - Super Mario Bros ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ramach przywitania kilka słów o nas:

Kieszonsolka.pl - dopiero co uruchomiliśmy nasz sklep do którego serdecznie zapraszamy :)
W naszej ofercie znajdziecie różnej maści #konsole, które możecie zabrać wszędzie ze sobą bo mieszczą się do kieszeni! Nie sprzedajemy tandety - nasze produkty to precyzyjnie wybrane konsole, głównie do #retrogaming i #emulacja.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zakupów.

Wracając do konkursu, zasady są proste:
- żeby wziąć udział, trzeba zaplusować ten wpis
- zielnonki nie biorą udziału
- wyniki konkursu podamy jutro o 18:00
- losowanie za pomocą #mirkolos
- zwycięzca będzie musiał podać na PW dane do wysyłki (imię, nazwisko, telefon, adres, poczta)
- kieszonsolkę wyślemy do was kurierem

Powodzonka i miłego dnia! :)
Kieszonsolka - Drogie Mirki i Mirabelki,

Chcemy się z wami przywitać i dać wam zna...

źródło: comment_1649326760FXdaw4PSE99N4GGx9Vvnie.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
o Cie florek XD. Już szukam czekaj! xD po co te nerwy lol. Ostrzegam tylko. Jak potrzebujesz przykłady to wpisz se w google Nintendo sues i zobaczysz za jakie głupoty ludzie mają problemy. I nie nie mówię tutaj o fejku z 9letnim chłopcem. xD


@Barto_: Bo gadasz głupoty. Tyle lat, część złodziei się tu zesrała by uwalić złodzjeja goombę-pl, pisali to nintendo roblili fikołki a nintendo i tak miało w dupie
  • Odpowiedz
Ja kupiłem do swojego GBA nową obudowę z Ali. .. Jednak popsuł się zupełnie, gdy najmłodszy brat się dorwał.
  • Odpowiedz
@Kieszonsolka: Produktów nie ma wiele, więc może warto dać jakąś tabelę porównującą modele, albo opcję porównania? Laik ma małe szanse na wyłapanie różnic między poszczególnymi modelami.
Może warto też bąknąć parę słów o tym, jak się wgrywa i skąd wziąć bibliotekę gier. Pewnie najczęściej w grę będą wchodzić kanały "nieoficjalne"?

Konsolki oparte o Android - mają sens, gdy można wgrać emulator w smarftona? Zaletą zostaje wówczas aż/tylko wbudowany pad?
  • Odpowiedz
@Kieszonsolka: Akurat brakowało mi takiego sklepu gdzie można kupić sobie takie kieszonsolki. Na allegro słabo z dostępnością było i człowiek musiał czekać aż wyślą z chin. W końcu kupiłem sobie używkę ps vity i świetnie się sprawdza w emulacji retro gierek
  • Odpowiedz
@Kieszonsolka:

Główną funkcją urządzenia jest funkcja zegara, który w formie bardzo ładnej animacji z Mario pokazuje na ekranie aktualną godzinę.

A w obrazkach urządzenia ani jednego, które by pokazywało tę "główną funkcję" (_ )
  • Odpowiedz