Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Chcemy się z wami przywitać i dać wam znać że istniejemy. W tym celu organizujemy #rozdajo. Do zgarnięcia jest #nintendo Game& Watch - Super Mario Bros ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ramach przywitania kilka słów o nas:

Kieszonsolka.pl - dopiero co uruchomiliśmy nasz sklep do którego serdecznie zapraszamy :)
W naszej ofercie znajdziecie różnej maści #konsole, które możecie zabrać wszędzie ze sobą bo mieszczą się do kieszeni! Nie sprzedajemy tandety - nasze produkty to precyzyjnie wybrane konsole, głównie do #retrogaming i #emulacja.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zakupów.

Wracając do konkursu, zasady są proste:
- żeby wziąć udział, trzeba zaplusować ten wpis
- zielnonki nie biorą udziału
- wyniki konkursu podamy jutro o 18:00
- losowanie za pomocą #mirkolos
- zwycięzca będzie musiał podać na PW dane do wysyłki (imię, nazwisko, telefon, adres, poczta)
- kieszonsolkę wyślemy do was kurierem

Powodzonka i miłego dnia! :)
Kieszonsolka - Drogie Mirki i Mirabelki,

Chcemy się z wami przywitać i dać wam zna...

źródło: comment_1649326760FXdaw4PSE99N4GGx9Vvnie.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Kieszonsolka: a jeszcze takie pytanie, może wymagam za wiele, ale czy którakolwiek konsolka odpali Parasite Eve z PSX? Pamiętam jak grałem na PSP w emulatorze i to była najlepsza gra kiedykolwiek.
  • Odpowiedz
@Darwin_Krul: Nie bój żaby - na Allegro są do kupienia odbudowy do Gameboy'ów, do GBC nawet z ekranem LCD, plus wszystkie potrzebne narzędzia, żeby sobie wymienić by znów wyglądały jak nowe. Z tego co się orientowałem, to jeżeli nie masz dwóch lewych rąk, wymiana obudowy nie jest jakoś szczególnie trudna (są poradniki na YT).

Sam ze sobą walczę, żeby kupić sobie takie do mojego GBC i GBA SP. :)
  • Odpowiedz