Wpis z mikrobloga

#motocykle #sprowadzanie

Cześć. Jako, że już wiem co chcę (DL650 do 25k wszystko) to teraz zostaje mi ogarnięcie tego. Zacząłem się rozglądać i polecają mi sprowadzić takowy z zachodu zamiast szukać na rodzimym rynku. Pytanko - jak to ugryźć, nigdy w to się nie bawiłem, jaki jest koszt sprowadzenia i czy można kupić "w ciemno" (nie bardzo mam możliwość wyjazdu teraz, żeby moto zobaczyć, a jakoś tak przypadkiem żadnego ziomka tam nie mam)
  • 9
  • Odpowiedz
@LordRoyalshot: Z czymkolwiek uzywanym jest tak samo - kupujesz kota w worku. Nigdy sie nie dowiesz 100% historii i co sie dzialo (chyba ze wiadomo, sa na wszystko papiery z ASO) Lepiej założyć że bedzie silnik do remontu niz potem utknac w szarej dupie z niesprawnym motocyklem i brakiem funduszy na naprawe.
  • Odpowiedz
@LordRoyalshot: i co, znalazles ogloszenie z czyms atrakcyjnym cenowo w dobrym stanie? wyjdzie cie taniej niz w Polsce? bo motocykle w dobrym stanie raczej na zachodzie tansze nie sa. jesli sa uszkodzone albo ze sporym przebiegiem, wtedy ma to sens, bo sa to czynniki mocno obnizajace cene.
  • Odpowiedz
@LordRoyalshot: jak ktoś sprowadza to musi mu się to opłacać więc jak coś jest okazyjne to pytanie gdzie zarobek handlarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Polsce możesz podjechać z mechanikiem i obejrzeć więc tak jak wyżej, od tego bym zaczął.
  • Odpowiedz