Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu obiecałem zawołać wszystkich plusujących wpis z rekordowym kursem euro w dniu 7 marca 2022, aby przekonać się jaki będzie za miesiąc (czyli dziś). Ze swoim typem 4,60zł lub niżej byłem dość blisko, a już na pewno bliżej od niektórych wykopków obstawiających kurs w okolicach 5,50zł (XD). Kupione na górce i sprzedane na dołku jak panbuk przykazał? Zapraszam do dyskusji.

https://www.wykop.pl/wpis/64260161/do-wszystkich-wykopowych-ekspertow-od-ekonomii-eur/229900727

#ukraina #wojna #polska #finanse #gospodarka #ekonomia
aei9077 - Miesiąc temu obiecałem zawołać wszystkich plusujących wpis z rekordowym kur...

źródło: comment_1649360396edtHRANTjP6yonuJtcgh5J.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@WaveCreator: to prawda. Nie patrzę szczególnie na kurs, choć na górce nie kupiłem.


Warto mieć dolary i euraski w domu gdy już złotówka będzie nic nie warta i wrócą pewexy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cholibken_goodnt: Si, ja kupiłem i sprzedałem w ekantorze mbanku, ale pewnie tutejsi specjaliści znają miejsca z mniejszym spreadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Stryj: Dochody z obrotem walut przez osobę fizyczną nie zaliczają się do obelkowanych. Podchodzą pod tzw. "przychód z innych źródeł", czyli idą zwykłą skalą podatkową, a podatek ten do rozliczenia będę miał za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście pod
  • Odpowiedz
@aei9077: Połowę swoich wszystkich oszczędności walutowych sprzedałem 10 marca +wszystko to co miałem na Paypalu. Świetna decyzja. Bo nadal mam jakieś ojro a złotówka stabilizuje się do kursu euro a ta niewielka różnica inflacji strefy euro/ PLN nie powoduje, że jestem stratny.
  • Odpowiedz