Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Czasami się skuszę na sklepowego steka i zawsze żałuję. W porównaniu z dobrymi kawałkami, które miałam okazję jeść, to jest porażka ;p

Miałam też dzisiaj taką refleksję, że za tydzień kończymy wyzwanie, a ja w Wielkanoc i tak jem głównie jajka i wędliny xD Ale będę też piekła chleb na zakwasie na święta i na to czekam ()

#keto #carnivore
Pobierz BarkaMleczna - Czasami się skuszę na sklepowego steka i zawsze żałuję. W porównaniu z...
źródło: comment_1649582368ZrjtvEP53nxDQ9QyfMbFVL.jpg
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masonios72:

Nie prościej iść do dobrego mięsnego, wybrać ze świeżego kawałka mięsa który nam się podoba i poprosić sprzedawcę by nam ukroił ?


Świeże mięso nie nadaje się na steki.
Poza tym w większości sklepów mięsnych sprzedaje się mięso ras mlecznych, a mięso krów mlecznych nie jest tak smaczne jak angus czy limousine, bez względu na to co twierdzi miła pani za ladą( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: w Lidlu wołowina sezonowana na steki mi wjeżdża. Według mnie lepszy dostawca niż w Biedrze, bo w Biedrze czesto twarde i byle jakie mieso a to Lidlowe wygrywa. Dobre stekowe kawałki są w Selgros albo Auchan jak się nie ma sprawdzonego źródełka mięsnego hodowlanego :)