Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 163
Lekarz mnie zdyskwalifikował z oddawania krwi gdy powiedziałem o zapaleniu marihuany. Nie zdążyłem powiedzieć kiedy ostatni raz paliłem, od razu usłyszałem że panu dziękujemy i nie może Pan krwi oddawać.
Napisałem o tym na wykopie, to zjechano mnie od ćpunów I że lekarz miał rację.

Otóż drogie wykopki lekarz racji nie miał :*


#rckik #krwiodawstwo #420
A.....d - Lekarz mnie zdyskwalifikował z oddawania krwi gdy powiedziałem o zapaleniu ...

źródło: comment_1649616642Hp7Jdp6YWaNz18taSdOwb2.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 267
@Borys_xD: Prawda jest taka, że pytanie o konopie z ust lekarza nie padło. To ja w dobrej wierze powiedziałem że zdarza mi się zapalić, I w sumie z ciekawości zapytałem jak to wygląda. Kobieta starszego wieku od razu zrobiła wielkie oczy i z miejsca podziękowała. Jak zapytałem kiedy będę mógł oddać ponownie krew usłyszałem że dyskwalifikacja jest dożywotnia. Śmiech na sali I średniowiecze. Sytuacja miała miejsce ze 4 lata temu. Na
  • Odpowiedz
@Amerykaamerykapolandgud: No chociaż tyle, gratuluję determinacji. Wiem jak to jest. Raz mnie odrzucili bo miałem plaster nikotynowy a drugi miałem niskie ciśnienie bo byłem po nocy w pracy. Niby słuszne powody ale poświęcasz swój czas, nieraz trzeba długo czekać i troche przykro się robi.
  • Odpowiedz
@Borys_xD: W twoich sytuacjach odrzucili cie dla twojego własnego dobra, oddanie krwi jest dla organizmu mocno obciążające i w pierwszej kolejności liczy się dobro dawcy.
  • Odpowiedz
@Amerykaamerykapolandgud: Możesz napisać w skrócie gdzie i jak się odwołałeś bo też muszę? Z góry ,dzięki. Swoją drogą ostatnimiczasy się zaostrzyły restrykcje w krwiodastwie i przeginają z niektórymi pierdołami. Spowoduje to jedynie to, że ludzie bedą ściemniać.
  • Odpowiedz
@Borys_xD: mnie też raz za niskie ciśnienie lekarz odprawił z kwitkiem. Najpierw mi pobrali krew 2x pokuli strzykawkami, tylko po to żeby mnie odesłać xD Więcej już nie poszedłem. Mogli najpierw ciśnienie zmierzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nyanian: Napisałem do kilku osób w krakowskim oddziale, ale odpowiedziała mi Pani kierownik działu dawców. Więc radziłbym do niej napisać maila. Myślałem że się będę musiał fatygować osobiście, ale z tego co napisała to mail wystarczył.
  • Odpowiedz
@Amerykaamerykapolandgud: ogólnie to prawo dotyczy głównie ludzi biorących sterydy i narkotyki przez igłę i strzykawkę, bo boją się że ludzie mogą wiele razy używać tych samych igieł i to nawet po kimś.

Babka musiała myśleć, że tą marihuanę to się w dziąsła wstrzykuje, jak w memach XD
  • Odpowiedz