Wpis z mikrobloga

Jest sobie znalezisko Prywatna firma ochroniarska blokuje przejęcie Sobieskiego 100 z rąk Rosji.

Tytuł linkowanego artykułu:

Trzaskowski: przejęliśmy tak zwane Szpiegowo, chcemy je przekazać naszym ukraińskim przyjaciołom


Tekst artykułu z wzmiankami o firmie ochroniarskiej:

W poniedziałek rano przed kompleksem budynków przy Sobieskiego 100 był reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Około godziny 8 przed bramą wjazdową pojawili się przedstawiciele urzędu miasta w asyście straży miejskiej. Na miejscu jest również kilkunastu ochroniarzy. Przyjechało też kilka aut dostawczych - poinformował Szmelter.

Przedstawiciele miasta, straż miejska i ochrona przed bramą "Szpiegowa"Radek Pietruszka/PAP

Przekazał również, że kilkanaście minut przed przybyciem delegacji z ratusza na miejsce przyjechali zamaskowani mężczyźni. - Wjechali na teren i po kilku minutach wyjechali. Na miejscu została co najmniej jedna osoba, która łańcuchami zablokowała bramę wjazdową. Wszystkie te osoby porozumiewały się w języku rosyjskim - opowiada nasz reporter.


Ktoś podpowie w jaki sposób @szymon362 doszedł do wniosku, że to firma ochroniarska odpowiada za tych "zamaskowanych mężczyzn porozumiewających się po rosyjsku" i blokowanie przejęcia?!? Artykuł na głównej z płomieniem, a komentarzach oczywiście festiwal #!$%@? i nagonka na Salus Security.

"Moderacja" @moderacja: @a__s: @m__b: zgłoszenie odrzuciła w pojedyncze sekundy, tak więc raczej automat, ale zgłoszone było, więc jakby Salus Security chciał kogoś pozwać, to na moje oko - dodatkowo biorąc pod uwagę ten wpis - chyba ma podstawy. Kontakt do Salusa łatwo znaleźć.

Tak, artykuł na tvn24.pl mógł się zmienić i o ile ewentualnie usprawiedliwia to OP-a, to moderacji nie.

#wykop #bekazwykopkow #bekazmoderacji #idiotseverywhere ##!$%@?
gzkk - Jest sobie znalezisko Prywatna firma ochroniarska blokuje przejęcie Sobieskieg...

źródło: comment_1649673910vzsYNrdZ64UvDgYE2eVKzm.jpg

Pobierz
  • 6
oczywiście, że artykuł się zmienił po tym, jak jednak udało się dostać komornikowi na teren


@l-_-l: Skoro kolega taki zorientowany w temacie i pewny swego, to poprosimy diff-a.

Bo ja widzę tylko:

11 kwietnia 2022, 9:15 Aktualizacja: 11 kwietnia 2022, 10:52

a na Wayback Machine nic nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzkk: rano jak było zablokowane to był tylko dół artykułu, jak weszli to pojawiła się góra.
A zorientowany bo czytałem chwilę po tym jak się pojawiło znalezisko
rano jak było zablokowane to był tylko dół artykułu


@l-_-l: Na dole artykułu nie ma nic o blokowaniu dostępu przez nomen-omen SS, więc może nie marnuj mojego czasu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzkk: bo blokowali ochroniarze. Powiązanie tego z kimś kto niby tam wchodził do środka i mówił po rosyjsku zrobił tylko autor znaleziska
Powiązanie tego z kimś kto niby tam wchodził do środka i mówił po rosyjsku zrobił tylko autor znaleziska


@l-_-l: Ja pierd...
Powiązanie z mówiącymi po rosyjsku jest w artykule TVN! W artykule TVN nie ma powiązania blokowania dostępu z Salus Security.

Na razie.