Wpis z mikrobloga

W mediach huczy, że Lewandowski ma opuścić Bayern i przejść do Barcelony.

Bardzo bym tego chciał, bo Bundesliga jest niepoważną ligą. Myślę, że Lewy nigdy nie będzie wymieniany w gronie najlepszych w historii, jeśli spędzi w Niemczech całą karierę. No bo - powiedzmy sobie szczerze - ciężko traktować poważnie ligę, w której od 10 lat jest ten sam mistrz. Ostatni raz Bayern nie wygrał Bundesligi w 2012 roku, a piłka nożna wyglądała wtedy tak:
-trenerem reprezentacji Polski był Franciszek Smuda
-było Euro 2012
-Cristiano Ronaldo miał 27 lat
-Lionel Messi miał 25 lat
-mistrzem Polski był Śląsk Wrocław
-Neymar grał w Santosie
-Kylian Mbappe miał 13 lat

I dalej można sobie wymieniać. Bundesliga jest śmieszna i mam nadzieję, że Lewandowski ma w sobie wystarczająco ambicji by opuścić swoją strefę komfortu i przejść do La Ligi lub Premier League.

#pilkanozna #mecz #bundesliga #lewandowski #bayernmonachium #barcelona
Kamenes - W mediach huczy, że Lewandowski ma opuścić Bayern i przejść do Barcelony. 
...

źródło: comment_1649683940r5KIujlqDMyXPeSYikwcjL.jpg

Pobierz
  • 47
@aut91: No no, 7 drużyna La Ligi tłamsi u siebie mistrza Niemiec. #!$%@?, Bundesliga poza Bayernem nie istnieje. I każdy w Niemczech się z tym pogodził i nikt nawet nie ma ambicji na to by zdetronizować Bayern. Bawarczycy gdy tylko chcą, to wchodzą sobie do takiego Lipska i kupują w jednym okienku jego dwóch najlepszych zawodników i trenera XD. Bundesliga jest śmieszna.

PS te "drużyny" z Niemiec to tylko Bayern xd.
@odislaw: Jak to się mówi - wyjątek potwierdzający regułę. W 2016 Leicester wygrało Premier League - i co? Nic. Wciąż nie zmienia to faktu, że w Bundeslidze jest zerowa konkurencja sportowa, Bayern od 10 lat nonstop wygrywa ligę, 7 drużyna La Ligi tłamsi u siebie mistrza Niemiec, a Bundesliga dostaje oklep w tym sezonie.
@Kamenes: podniecasz się tym meczem Bayernu z Villarreal jakby już awans był przesądzony. Nie wiem czy my się dobrze zrozumieliśmy, z mojego punktu widzenia jak lewandowski chce odejść to niech #!$%@? i krzyż mu na drogę, ale twierdzenie że bundesliga jest niepoważna jest tezą absurdalną. Wolę taka ligę niepoważna niż zbudowana w Hiszpanii na długach, albo u Anglików na brudnych pieniądzach od Arabów, o PSG nie wspomnę
@aut91: Przecież ja nie neguję tego, że Bayern jest silniejszy od Villarealu. Ani nie neguję potęgi Bayernu. Neguję za to Bundesligę jako poważną ligę, bo nią nie jest.

Tak, Bundesliga nie jest poważną ligą. Bayern od 10, słownie: dziesięciu, lat wygrywa tam ligę i rozkupuje sobie rywali xD. Możesz sobie woleć, ale Bundesliga jest śmieszna.
@odislaw: Ten "#!$%@?" Atletico polega na tym, że przegrali 0:1 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z mistrzem Anglii xd.

A Barcelona wygra Ligę Europy.

A Real wygrywa na wyjeździe 3:1 z mistrzem świata.

Tymczasem Borussia Dortmund dostaje #!$%@? od Rangersów. xD.

Nie wiem, jak można traktować poważnie ligę, w której od 10 lat jest ten sam mistrz. No ale jak ktoś jest jakimś psychofanem Lewego, to pewnie i to robi.
@Kamenes: O to to to,tyle razy już tłumaczyłem na wykopie że bundesliga to gównoliga która nikogo na świecie nie obchodzi poza niemcami i polakami Nie wierzycie?No to najprostrzy sposób na potwierdzenie mojej teori:Liczba obserwujących na instagramie:Premier lague:55 mln La Liga 40 Bundesliga :8 xDD No proszę was.Niestety ale Robert się zasiedział w ciepłym #!$%@?łku jakim jest monachium,wątpie by nawiązał jeszcze do swojej najlpszej formy z 2020,2021 Oznacza to że prawdopodobnie nigdy
@aut91: Dla Barcelony pewnie i nie, ale dla La Ligi już tak - ich drużyna wygra kolejne międzynarodowe trofeum. Tymczasem w Bundeslidze jeśli Bayern nie wygra, to nikt nic nie wygra, bo ta liga poza Bayernem nie istnieje xD.
@odislaw: Ale poziom sportowy Bundesligi nie istnieje. Czaisz, że Bayern nie ma żadnej konkurencji ligowej, bo i tak wszyscy wiedzą, że Bawarczycy wygrają ligę. Jedynym pytaniem pozostaje, czy ligę wygrają w lutym, marcu, czy może w kwietniu. Nawet włodarze innych klubów to wiedzą.

W Bundeslidze jeśli Bayern nie wygra jakiegoś międzynarodowego trofeum, to nikt nic nie wygra, bo poziom sportowy kuleje.
@odislaw: Oczywiście, że pokazuje to dużo. Bayern nie ma konkurencji sportowej. Nie ma. To jest śmieszne, gdy Lewandowski gra w zespole, który nie ma konkurencji sportowej.

Ale nawet pod względem europucharów Bundesliga wypada śmiesznie. Jedynym zespołem, który coś może wygrać w Europie, jest Bayern, bo inne zespoły są zbyt słabe.