Wpis z mikrobloga

@Mac02: W przypadku kotłów z paleniskiem retortowym również wydamy sporo: jego cena plasuje się w przedziale 6.000–10.000 zł, a konieczne stanie się jeszcze poprowadzenie całej instalacji oraz wydzielenie kotłowni. W przypadku domu o powierzchni 150m2 może kosztować od 25.000–30.000 zł. Ja mam do 3 piętra kazdę około 100m :(
@patoologiaa

@robertx

No ale panowie, op dywaguje że ktoś kto jest biedny nie zrobi wymiany za 40 koła... Ktoś kto jest biedny nie robi solarów chociażby..

To tak jak by pojechać Mercedesem do serwisu i narzekać że jest drogo.. ktoś biedny serwisuje Tico u pana juzia, a nie w ASO Mercedes :)
@Mac02: Nie nie mówię o tym że ktoś jest biedny. Mówię o tym że #!$%@? Narodowy Fundusz ma program czyste powietrze jesli zarabiam mniej niż 1600zł to mi dadzą dotację do wymiany. To na ch... będę wymieniał za 40k mam tony drzewa do palenia. Dotacja powinna dla każdego kto chce. A nie tych co mało zarabiają. Nie mówiąc o ludziach którzy na papierze mają 1300zł a do ręki 5000zł to jest
@MickM: Beneficjentem może zostać osoba fizyczna będąca właścicielem bądź współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego lokalu mieszkalnego. Przeciętny miesięczny dochód na jednego członka gospodarstwa domowego nie może przekroczyć kwoty:

900 zł w gospodarstwie wieloosobowym
1 260 zł w gospodarstwie jednoosobowym