Wpis z mikrobloga

@willyfog: Moim zdaniem łucznik w NK to #!$%@?.

Jak dla mnie łucznik jest OP dopiero wtedy, gdy będziesz miał łucznictwo na 100% i 160 zręczności, żeby móc założyć smoczy łuk. W dodatku jak ja grałem, to chyba źle poprowadziłem postać, bo nie wiedziałem, czy większym priorytetem jest wydawanie PN najpierw na zręczność, czy na strzelanie z łuku.
Teraz już nie pamiętam, ale chyba najpierw zwiększyłem zręczność do 94 punktów (wcześniej łuk
@KoninaBeZiomeczka: I tak wojownik dla mnie lepszy, bo jest większa frajda z wyprowadzania kombosów i manewrowania z przeciwnikami, a nie tylko trzymanie lpm i naciskanie strzałki do przodu, ale to tylko moje zdanie.
Raz spróbowałem gry łucznikiem i nigdy więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karatte: nie. ostatnio grałem czystym magiem (nie licząc siekania potworów aż zostałem magiem mieczem), bez glicza z magiczną różdżką. Początek jest mocny, lodowa lanca i szkielet goblina są mocne (lodowa lanca kładzie ognistego jaszczura na dwa strzały, orka wojownika na cztery jeśli dobrze pamiętam). Pierwsza wizyta w górniczej dolinie ciężka, bo brakuje many na orków. Przywołanie szkieletu bardzo mocne, czyści wszystko w stylu pełzacza, większość jarkendaru można szkieletami wyczyścić (ładnie golemy