Wpis z mikrobloga

@pushkin07: Dokładnie, słaba kalka tego mema z bidenem i Chicago/Detroit. Wschodnia ściana jest czysta i bezpieczna, tylko zarobki są małe ale to nie znaczy, że jest syf albo, że ludzie jeżdżą wartburgami. Taki mem pasowałby do Bytomia albo dzielnic Wrocławia z rozpadającymi się kamienicami.
  • Odpowiedz
@panpajong: no dokładnie o takich domach mówię. Zdziwiony byłem że ludzie tego nie remontują. U nas, przynajmniej tu gdzie mieszkam, jest dużo nowych domów. Stare są już często niezamieszkane, bądź odnowione. Każdy się stara dbać też o teren wokół domu. O dziwo, mamy też bardzo dobre drogi po wioskach, wiem bo akurat jeżdżę szosą, ale to może wynikać z tego, że wiele dróg było zrobionych na nowo, widać często że ze
  • Odpowiedz
@panpajong: ja mam tak samo. Po wyjeździe za Wrocław dolnośląskie to jakaś nędza i rozpacz, z resztą Wrocław miejscami też XD Trochę po kraju jeździłem i w moich oczach bardzo zadbane są wielkopolskie i pomorskie. Mazowieckie gdyby nie Warszawa byłoby Polską D.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pushkin07: no widać właśnie po drogach jakie tam są. Od paru miesięcy jeżdżę służbowo po Podkarpaciu o takiej #!$%@?, #!$%@? dróg to nigdzie nie widziałem
  • Odpowiedz