Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gardzenarodowcami: ha ha , gdyby te studenciaki były naprawdę jakoś wybitnie uzdolnione, to myślę, że na pewno dostaliby, stypendium z jakieś uczelni w Stanach i nie musieliby się prosić tego idiotę o nic...
@gardzenarodowcami: ale na jakiej podstawie miał im dać te 80 patyków? Nie dość już marnowania pieniędzy? Uczelnia powinna sama zdobywać pieniądze, ba, nawet studenci sami powinni się zorganizować, tak jak zresztą to zrobili. Podstawówki i szkoła ponadgimnazjalna jest obowiązkowa i tam powinno być ładowanych najwięcej pieniędzy.

Dodam ze nie popieram 500 plus, wyprawek plus itp.

Co innego gdyby w jakiejś ustawie było gwarantowane dopłacanie do takich wyjazdów lub gdyby obiecał to
Podstawówki i szkoła ponadgimnazjalna jest obowiązkowa i tam powinno być ładowanych najwięcej pieniędzy.


@ofizjo_pl:
Napisales cos tak glupiego ze nie wiem jak na to spokojnie odpowiedziec. Usiadz przez chwilke na wygodnym fotelu i sie zastanow dlaczego tak nie jest, nie bedzie i nigdy byc nie powinno. Wydaje mi sie ze po kilku minutach zastanowienia sam dojdziesz do pewnych oczywistych wnioskow i nie bedziesz musial sie kompromitowac przed obcymi ludzmi w internecie.
Uczelnia powinna sama zdobywać pieniądze


@ofizjo_pl: a uczelnia myslisz od kogo dostaje pieniadze? niestety mysle ze w polsce, kraju w ktorym innowacyjnosc lezy (miedzy innymi dlatego ze takie projekty sa uwalane), sa raczej male szanse pozyskania srodkow od firm prywatnych. dlatego glownie bazujesz na kasie z panstwa, a jak zaczniesz miec efekty to i prywatne firmy zagraniczne z kapitalem sie zglosza.

Nie dość już marnowania pieniędzy?


@ofizjo_pl: dbanie o rozwoj