Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziadki od taty nie żyli zanim się urodziłem, chrzestna umarła jak miałem 6 lat, dziadek jak miałem 8, babcia jak miałem 9, chrzestny w roku przed moją 18.
#zycie #rodzina #zale #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6258e6833f42fa57cc33fb85
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Chodzisz na terapię? Tyle zgonów w krótkim czasie dla dziecka nie mogło odbyć się bez traumy. Ja tylko parę razy widziałam trupa jako dziecko a i tak źle to na mnie wpłynęło. Najgorzej jak musiałam spać w domu z trupem dziadka, który był w pokoju obok. Oczywiście nie spałam. Nigdy nie zapomnę tego smrodu mimo konserwacji zwłok.
OP: > Chodzisz na terapię? Tyle zgonów w krótkim czasie dla dziecka nie mogło odbyć się bez traumy. Ja tylko parę razy widziałam trupa jako dziecko a i tak źle to na mnie wpłynęło. Najgorzej jak musiałam spać w domu z trupem dziadka, który był w pokoju obok. Oczywiście nie spałam. Nigdy nie zapomnę tego smrodu mimo konserwacji zwłok.

@Opportunist: W zasadzie powinienem wymienić też ciotkę, która też jak miałem
@Megawonsz_dziewienc: Ty to wiesz, ja to wiem i Op też już to wie, ale my jesteśmy już dorośli.

Jakbyś wytłumaczył śmierć 6-letniemu czy 8-letniemu dziecku?

@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się, że to wszystko co teraz doświadczasz byłoby lżejsze gdyby ktoś z dorosłych wtedy o tym z tobą rozmawiał a o ile jest to jakaś dalsza rodzina, nie wprowadzał cię w szczegóły. Czasami wystarczy powiedzieć, że ktoś umarł bo był stary czy