Wpis z mikrobloga

Co myślicie o nazwa.pl i ich hostingu? Na razie mam tam tylko domenę, ale dostałem fajną ofertę na przeniesienie hostingu z cyberfolks i myślałem czy by od razu nie odpalić klienta poczty (firmowej), bo zaoferowali po 50GB na serwer i pocztę. Jak Wasze doświadczenia? Jeśli nie tam to gdzie, G Suite może? Choć nie ukrywam, że wygodniej byłoby mieć wszystko w jednym miejscu.
#serwery #domeny #hosting #firma #dzialalnoscgospodarcza
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@janki3l: nazwa.pl to dno. miałam problem z mailami, nie dochodziły, zresztą to było w czasie jakiejś ogolnej awarii bo dużo osób zglaszalo wtedy problem. Jedyne co uslyszalam po kontakcie z pomocą techniczną to *Kod problemu jest zbyt ogólny, powinno działać*
@janki3l: Cześć. Zapraszamy, abyś sam przetestował usługi. Masz 30 dni darmowych testów, hosting 100 GB w technologii cloud to koszt 100 zł netto (odnowienie po roku to 250 zł netto). W ciągu tych 30 dni przekonasz się, co oznacza bezawaryjny hosting i możemy się założyć, że nie zamienisz go na nic innego.

Co do naszych zalet, to pamiętaj, że jesteśmy operatorem sieci CDN aż z 6 węzłami w Polsce, wymieniamy ruch
@WarmWeather: @Bad_Wolf: to żaden troll, po prostu to moja pierwsza styczność z hostingami i chciałem wybrać coś, co posłuży nam dłuższy czas. W takim razie może moglibyście nakierować, gdzie się udać? Docelowo chcemy mieć stronę poglądową, może z pomniejszym sklepem oraz własny adres e-mail.
@Ilawa: rozumiem, czy zatem jest jakiś usługodawca, którego mogłabyś zarekomendować?
@janki3l: Jak widzisz, nie ma tutaj osób, które bezinteresownie będą się wypowiadały na temat usługodawców hostingowych. Jeszcze raz zachęcamy do testu usługi. 30 dni to 1/12 całego okresu abonamentowego. To dużo czasu, możesz wyrobić sobie samodzielnie zdanie o naszym hostingu. Poza tym, jak wspomnieliśmy, masz u nas całodobowe wsparcie techniczne przez telefon i email. Prawdziwe 24h/7, a nie udawane jak u innych.
@janki3l: nazwa.pl mogę polecić. swojego czasu dawali kody na wykopie na 6 miesięcy, wtedy się przekonałem, do tego czasu nie wiedziałem co to dobry hosting. możesz oczywiście próbować znaleźć coś tańszego, wtedy polecam rzuć okiem na lh.pl, chociaż ostatnio kuleje u nich support i mam wrażenie, że dopierdzielili serwer na ktorym mam konto, bo zaczyna przymulać w czasie "szczytu"
@janki3l: nie mam dedykowanego ip, bo jest dodatkowo płatny (jak chyba wszędzie), ale też nie mam problemu z tym, żeby moje maile trafiały do spamu. wczesniej korzystałem z budżetowego hostingu na ovh, tam maile do gmaila non stop trafialy do spamu.
trochę to wygląda, jakby niektórzy klientowi w salonie mercedesa próbowali obrzydzić zakup AMG GT argumentując to faktem, że przecież do Dacii Sandero dodają przy zakupie firmową parasolkę, a skoro Dacia ma także 4 koła i kierownicę, to zakup AMG GT jest błędem. paranoja.