Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak rosną raty kredytów, kredyciarze mówią o niekompetencji i oszustwie przez państwo, natomiast gdy wcześniej chwalili się wzrostem cen swoich mieszkań to wcale to nie było przez niekompetencję państwa, tylko dzięki ich własnemu sprytowi i geniuszowi biznesu?

#nieruchomosci #stopyprocentowe
  • 61
  • Odpowiedz
  • 20
@tonawegla xD to stałe czy zmienne co 5 lat? Zdecyduj się. Równie dobrze zmienne na Wiborze 6m możesz zacząć nazywać "stałe na pół roku" xD
  • Odpowiedz
@tonawegla pomijając fakt, ze istnieje opcja dopłat. Na jaką ratę maksymalna trzeba być gotów biorąc kredyt żeby nazwać się odpowiedzialnym? Jak mam ratę 1500, a gotów jestem na 3 to jestem odpowiedzialny czy nie?
  • Odpowiedz
A kto tak mówi? Bo jakoś nie słyszałem takich wypowiedzi oprócz wmawiania tego przez wykopków mających ból dupy, że nie zdążyli wziąć kredytu i chociaż trochę zyskać przy niskich stopach.
  • Odpowiedz
@molski: @tonawegla: @mookie gdzie wy macie tych narzekających i płaczących kredytobiorców? XD ja od początku widzę tylko trolli na mirko, trolli na fb, trochę patoredakcji grzejących temat ZOBACZ ILE WZROSNIE TWOJA RATA ARMAGEDDON, kilku szeregowych posłów którzy próbują się przebić jakimiś kontrowersjami i takich wafli jak wy projektujących sobie sytuację i klepiących się po plecach

Miejcie litość i godność XD
  • Odpowiedz
@molski: ja prdl, serio, ile masz lat? W pl masz kradyt na stałe oprocentowanie na 5 lat maksymalnie!!! Gdyby był na 20 czy 30 lat na stałe to uwierz, że ludzie by brali. A tak to przepraszam co po 5 latach?
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: jesli by jeczeli na wykopie to nie bylby problem.
Narracja w tv i na portalach internetowych jest ze ludzie nie daja rady i oczekuja pomocy stad pomysly jak pslu, tuska i tylko czekam az obecna partia cos wdrozy w zycie swojego :)
  • Odpowiedz
@molski: ile można. W cywilizowanym świecie to bank ponosi odpowiedzialność za kredyt, z kilku powodów. W Polsce - kredytobiorca.

Serio musicie pluc na tych ludzi? Nie marzy wam się życie w cywilizowanym kraju?
  • Odpowiedz