Wpis z mikrobloga

Zrobiłem krótki wycinek z jednego filmu Marcina Roli. Tak właśnie został zbudowany kanał, który obserwuje 520 tys szurów. "Nie jestem ekonomistą aleeeee, nie jestem prawnikiem aleaaee, w mojej opinii, na chłopski rozum, domysły..." Potem wychodzi to co wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=ORHN3nZKi3k&feature=youtu.be

W 2 minuty pokazane jak działają tego typu kanały, prościej sie nie da... Jako prawak oczywiście mam obowiązek gardzić tymi szurami.

Neobychno - Zrobiłem krótki wycinek z jednego filmu Marcina Roli. Tak właśnie został ...
  • 5
  • Odpowiedz
@Neobychno: Wiesz co jest ciekawe, po Ukrainie paraduje pewnie dziennikarka niezależna z Holandii, broni rusajców (podobnie robi Rola) ale co robiła wcześniej? 24h #!$%@?ła o covidzie i spisku covidowym w podobnym tonie co Rola, przypadek? No raczej nie, bo te wszystkie szury jakoś dziwnie mają ciągoty ku kremlowi.
  • Odpowiedz
"Nie jestem ekonomistą aleeeee, nie jestem prawnikiem aleaaee, w mojej opinii, na chłopski rozum, domysły..."


@Neobychno: Tak jak większość tzw. dziennikarzy, ale w takim wypadku przyznaje się bez bicia zamiast na siłę udawać kogoś mądrzejszego niż nim jest
  • Odpowiedz