Wpis z mikrobloga

Dosyć nietypowe pytanko. Czy ktoś z miasta #poznan nie planuje przypadkiem dziś iść na spacerek w okolice Ogrodu Botanicznego UAM ( ͡° ͜ʖ ͡°), rejon Ogrody? Wyszła taka sprawa, że mam do odbioru paczkę z Chin która jest umieszczona w paczkomacie nieopodal pętli Ogrody, niestety nie ma mnie obecnie w Poznaniu (wyjazd na święta, wracam dopiero w środę) i nie jestem w stanie jej odebrać. Termin odbioru wygasa i jutro kurier ją wyjmie z #paczkomaty , i prawdopodobnie wróci do nadawcy, więc odbiór trzeba wykonać koniecznie dziś :( Dlatego szukam kogoś kto mieszka w tych rejonach, lub planuje akurat wybrać się na spacer i mógłby odpłatnie/nieodpłatnie (kwestia dogadania) odebrać tą paczkę. Z góry dziękuję za pomoc, spokojnego popołudnia.

Paczkomat POZ03M, Dąbrowskiego 154B Poznań
#inpost #ogrody
Boniekk - Dosyć nietypowe pytanko. Czy ktoś z miasta #poznan nie planuje przypadkiem ...

źródło: comment_16502800648jFnnuwlxQK5TO8HrDjKP8.jpg

Pobierz
  • 8
@m4rtinus: Niestety już nie mam takiej opcji w aplikacji, wygasła mi w niedzielę..... Niestety gdy wybuchła pandemia Inpost zdecydował, że paczki nie trafiają już do punktu odbioru inpost - pytałem się na livechacie.
@voliereen: Na grupce o Ogrodach zgłosiło się już dużo osób, i jednej z Pań podałem już nawet dane do odbioru. Ale gdyby się okazało, że jednak ona nie jest w stanie odebrać paczki to na pewno dam znać - wiadomo mirabelki/mirki to osoby najbardziej godne zaufania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam hah