Wpis z mikrobloga

@Infirmitate: dzięki za komentarz.
Czyli też zmagasz się z ChAD?
Szczerze, liczę na to że te książki wzbudza we mnie nadzieję na to, że mogę jeszcze normalnie funkcjonować.
Jeśli tak będzie to na pewno chciałbym pójść na terapię i leczyć się pod okiem kogoś kompetentnego, ale bez leków też się nie obejdę bo z doświadczenia wiem, że sprawowanie kontroli nad moim chorym umysłem trwa do czasu...
Marzy mi się trafienie na
  • Odpowiedz
@Loraw_Alytjok69: Wydaje mi się, że te zmiany nastroju muszą mieć jakąś przyczynę. Nie masz natłoku myśli i wspomnień, gdzie czasem przypomni się coś dobrego, a czasem coś złego, albo wracasz z marzeń do rl i następuje smutne zderzenie z rzeczywistością i stąd te zmiany?
  • Odpowiedz
@kamil150794: bardzo często mam gonitwy myśli których nie kontroluję i potrafi mnie to momentalnie wciągnąć w totalna depresję.
Nie miałem nigdy szczęśliwego życia, więc dobrych wspomnień mam bardzo niewiele, a te, które mam zdają się nic nie znaczyć przy tych negatywnych.
Najczęściej wracają do mnie i nie dają mi spokoju te najgorsze wspomnienia z okresów manii i to one działają na mnie najgorzej, bo przypominają mi stale o moich ograniczeniach i
  • Odpowiedz