Wpis z mikrobloga

@dartof: wygooglowalem sobie i to wyglada jak wkladka retencyjna po ściągnięciu aparatu. Jak to ma dzialac? To ma za zadanie utrzymac efekt, nie wiem w jaki sposob ma prostowac zęby xD w dodatku cena niewiele nizsza niz zwykly ortodonta, wiec ja bym nie ryzykowal hajsu.
@dartof: Póki co jestem zadowolony, stripping zębów mnie jeszcze raz czeka, między 8 a 9 zestawem nakładek. A co do samych nakładek, to wymieniasz je co 2 tygodnie, w appce przesyłasz im zdjęcia do wglądu. Jak chcesz coś zjeść, to je zdejmujesz, jesz, myjesz zęby i zakładasz ponownie. Myjesz je płynem do naczyń/mydłem/pastą do zębów, ale musisz uważać, bo niektóre z tych rzeczy mogą ci zafarbować nakładki. To po prostu takie
enzymensy - @dartof: Póki co jestem zadowolony, stripping zębów mnie jeszcze raz czek...

źródło: comment_1650529531KQ3m4bbs5IVBCbqiRq5x3M.jpg

Pobierz
@Refali: właśnie kończę swoje leczenie. Mam porównanie do aparatu klasycznego. Nakładki maja zdecydowanie więcej zalet. Największym minusem jest psychika, bo łatwo można się ich pozbyć z buzi :). Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Podrzucam swój kod na -500: NAQP1BD8
1200 zł rabatu na leczenie nakładkami prostującymi i zestaw do wybielania zębów o wartości 900 zł gratis
Kod rabatowy: 4K4XPCTX
Umów wizytę i przyjdź na nią do 10 grudnia. Podaj kod podczas wizyty. Może skorzystać kilka osób.