Wpis z mikrobloga

#gothic #gothic2 Który mod najlepszy, żeby ograć vanille+? Ściągnąłem New balance, ale wydaję mi się za mocno przekombinowany. Gothica przeszedłem wiele razy za małolata, ale nie jestem masochistą, także szukam czegoś w miare przystępnego :). L'hiver, atariar, gothic 2 plus? Czy może jednak new balance?
  • 6
@Hvzeus: Gothic 2 Plus to ściek jakich mało, jego na pewno nie polecam. Tam nawet twórca #!$%@?ł taką rzecz, że Lares w trakcie odprowadzania nas do wykopalisk z ornamentem walczy animacją zielonego, a nie wojownika jak powinien mieć, jak to zobaczyłem to wyłączyłem tego moda w #!$%@?.
@Hvzeus: W zasadzie z rozszerzeń do G2NK, nie wspominając tam pierwotnej wersji Returninga 2.1 Rebalance, bo to w zasadzie prehistoria, to grałem tylko w AB, obecnie jest to w wersji New Balance, i przyznam szczerze, że z tym modem mam spory dylemat, jest w nim jeden problem. Do momentu, gdy mamy jeszcze wciąż do wykonania wątki z oryginalnego G2 i NK, czyli w Jarkdenarze, GD i Khorinis, to z tymi usprawnieniami