Wpis z mikrobloga

Czy to oznacza brak kultury osobistej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy przychodzisz do kogoś na obiad, nie zjesz całości tylko zostawisz np pół rolady ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się zachował mój przyszły szwagier, który z siostrą przyjechali do mojego ojca i ten zostawił pół rolady, a sami chcieli ten obiad, siostra wszystko zjadła, bo dziś byłem u ojca i mi o tym powiedział

#kulturaosobista #jedzzwykopem #obiad #pytanie

To oznacza brak kultury?

  • Tak 29.4% (10)
  • Nie 70.6% (24)

Oddanych głosów: 34

  • 34
@userrrr: to zależy czy sobie sam nakładał, czy dostał z przydziału. Jeśli sam, to niegrzecznie trochę, ale jeśli dostał nałożona porcję, tak bez konsultacji to nie takie niegrzeczne, bo ktoś inny sobie wymyślił ile on miał zjeść
@BadSebastian: @moll: @r4do5 Właśnie chłop był głodny, bo siè pytalem o to ojca i powiedzial, że sami chcieli na ten obiad przyjechac ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec przyjechać do kogoś na obiad z apetytem i zostawić jak male dziecko pól mięsa?
¯\(ツ)_/¯

#!$%@?ąc moja inna siostra raz przyjechala do naszego ojca na obiad (który sama chciała) pojedzona xD (zjadla wcześniej u siebie obiad pomio ze
@userrrr: no to trochę przecenił siły na zamiary, ale nie wiem co to tak rozdrapujesz i przeżywasz.

Czyżbyś nie lubił szwagra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: Tylko że cztery dni temu jadł to samo w wielkanoc u mojego ojca i jakoś wpieprzył to az mu sie uszy trzęsły, a teraz sie zachowal jak male dziecko, które najpierw Ci zawraca dupe ze jest glodne, a jak w koncu mi dajesz obiad to podziubie troche i zostawi ¯\_(ツ)_/¯