Wpis z mikrobloga

Ej to jest ten "Żurnalista" co od lat ukrywał swoją twarz i dane, bo jak można znaleźć w internecie - narobił długów w różnych firmach na pół bańki lub lepiej, w tym około 250tys w Poczcie Polskiej, czyli firmie nas wszystkich.

Ciekawe ciekawe na pewno nie chciałby efektu Streissand XD

link do artykułu: https://spidersweb.pl/plus/2022/04/zurnalistapl-kto-to-podcast-influencer

#afera #polska #ciekawostki #zurnalista #polskiyoutube #podcast
JanParowka - Ej to jest ten "Żurnalista" co od lat ukrywał swoją twarz i dane, bo jak...

źródło: comment_1650477150kqiEcf3n64VW3Dl4PYSLKe.jpg

Pobierz
  • 5
@JanParowka: żul na listach, ja się dziwię że poza portalami plotkarskimi przeszło to bez echa i dowiedziałem się o całej inbie dosyć późno bo omijam szerokim łukiem tego typu portale ale zobaczyłem, że nic nowego nie dodaje. Lubiłem sobie posłuchać dla niektórych gości, jednak irytowało mnie trochę przytakiwanie i właziwdupiarstwo każdemu gościowi o różnych poglądach + autoterapia i opowiadanie o swoich problemach kiedy tak jak mówisz- ludzie przychodzili i płacili aby
@Bitszkopt Sprawdziłem kilka podcastów z uwagi na gości i no chłop jest tragiczny. W każdym z podcastów nawija o tym samym. "Mam tak samo jak Ty..." Bez przerwy gadanie o tym, że miał trudne dzieciństwo, była bieda i był niegrzeczny. A teraz kupuje ubrania Pleina, ma w #!$%@? siana i ogólnie jest w pyte XD