Wpis z mikrobloga

Dobry ziomek morawiecki już był w kopalni, w której doszło do wybuchu metanu i oczywiście zapewnił rodziny poszkodowanych o pomocy finansowej, na którą mogą liczyć.
Wczoraj na drodze, która jeżdżę do pracy zginął 36 letni facet w wypadku samochodowym, zapewne też jechał do pracy. Czy u niego morawiecki też był? Jego rodzina może liczyć na pomoc psychologa albo rentę od państwa?
Kolejny raz potwierdza się fakt, że jak umrzeć to najlepiej w jakimś medialnym wydarzeniu, reszta to tylko statystyka
#bekazpisu #bekazmorawieckiego #gornictwo #gorzkiezale
  • 24
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WybuchowyCzajnik: Dlatego zawsze cisnę bekę z ludzi podnieconych popularnymi tragediami. To nie jest twoje życie, do #!$%@? wafla. Mojej matki nikt nie opłakiwał 20 lat temu poza mną i resztą rodziny. Podobnie z innymi członkami rodziny, których chowałem. Żałoba jest intymną sprawą. W ogóle nie rozumiem trendu wypłacania nagrody za czyjąś śmierć albo za utratę mienia. Od tego są ubezpieczenia.
#!$%@? zdradziecki już oczywiście musiał fotkę sobie zrobić, bo kampania w
@WybuchowyCzajnik: tak jak piszesz jak zginąć to medialnie; każdego dnia ktoś ginie na ulicy, budowie, dostaje wylewu w januszexie i każdy ma na to #!$%@?. Ale jak na ślunsku przysypie kilka kretów, to żeby nie wychodziły z dziur i nie paliły opon w wawie zaraz renty, dopłaty, darmowe deputaty itp za nasze podatników pieniądze bo nie swoje najłatwiej rozdawać
@WybuchowyCzajnik: tak calkiem szczerze, to ja jestem rencistką bo mój ojciec wylogował sie z serwera jak miałam 9 lat, nawet nie wiem na co zmarł ale coś w jego wnętrzu nawaliło, i nagle podczas wigilli typa nie było.

Z bieda pensją mojej mamy pracującej w bibliotece na polibudzie i rentą po tacie dawałyśmy radę, i jestem wdzięczna za to, ale dalej troche mi wstyd, że dostaje czyjes pieniądze do ręki.
Ale