Wpis z mikrobloga

@Mmmkurla: jest taka tasma samowulkanizująca w obi możesz z tym popróbować, tylko troche to trudno za pierwszym razem nałozyć, wiec bedziesz musiał kilka razy popróbować pewnie, żeby do wprawy dojsc, a tasma kosztuje z 20-30zł. ew, otworzyć przetwornik, rozlutować załozyc te koszulke i zalutować. tylko te przewodziki w portach oryginalne o grubości pajęczych nici to som fajne w lutowaniu nie powiem xd
@Mmmkurla: Mam. Bardzo lekko leżą na uszach. Jak się mocno schylę (np siadam na kibel) to prawie się zsuwają ze łba. Mogę porównać do koss porta pro (które też miałem) że ucisk jest jak przy najlżejszym ustawieniu na kossach. Ogólnie polecam te Jlaby. Bardzo fajne sluchaweczki.
@Mmmkurla: Czemu ciężko? Cena nie jest wyznacznikiem. Nawet pasmo przenoszenia nie jest wyznacznikiem jakości odsłuchu. Dla mnie koss porta pro nie brzmią tak dobrze jak to wszyscy w sieci zachwalają. Dla mnie to takie bardziej przeciętne brzmienie, na pewno nie jakieś wybitne. Tutaj w jlabach jest podobnie. Dobre budżetowe słuchawki zarówno kossy jak i jlaby. Zamów sobie online i w razie co masz 14 dni na zwrot ale podejrzewam, że raczej
@Mmmkurla: Ja np kupilem ostatnio za 100 cybulionów używane akg k92. I jak to niektórzy głosują i się marszczą że to chinczyk i że to gówno. A te akg wciągają kossy porta pro brzmieniowo jedną dziurką nosa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warto sobie samemu testować i wyrabiać opnię.