Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy,

Dopadało mnie jakieś przeziębienie to jest czas, żeby nadrobić trochę zaległości związanych ze zdjęciami, filmami i całą resztą rzeczy, na które nie mam zwykle czasu. #wypolerowany się w końcu rozkręcił. Nowa miejscówka mimo zacznie wyższych kosztów prowadzenia działalności pozytywnie wypłynęła na rozwój firmy i moje samopoczucie. Do zrobienia została już tylko podłoga, dorzucenie większej ilości światła i podnośnika.

Przed świętami robiłem oto takie małe cudeńko ( ͡° ͜ʖ ͡°) - wieloetapowe polerowanie (bardzo zniszczony i bardzo twardy lakier), woskowanie, czyszczenie skór. Czyli taki pakiet was raz na wakacje. To, że auto wszystko zajebiście wiedziałem od początku, natomiast reakcja właściciela mocno mnie zaskoczyła - cieszył się, jakbym mu nowy samochód podstawił pod dom... Właśnie dlatego lubię to co robię

Także, jeżeli chcecie odświeżyć swoje auta i jesteście z #wroclaw i okolic to zapraszam do mnie - należycie zajmę się waszymi brykami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#detailing #autodetailing #cardetailing #motoryzacja #carboners #wypolerowany #samochody
Foxio - Czołem Mircy,

Dopadało mnie jakieś przeziębienie to jest czas, żeby nadrob...

źródło: comment_165054823218A9L89eDgHn9HY2o7hDXq.jpg

Pobierz
  • 6
@Foxio: Jak by któryś z moich znajomków szukał. Na pewno Ciebie mireczku będę polecać
Powodzenia w biznesie :)
#edit
Gdzie teraz nową miejscówkę masz? Bo na google Grota Roweckiego jest