Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #myszka #csgo #razer

Siema.
Chętnie zamienię myszkę Razer Deathadder V2 (nowa, kupiona dziś 21.04 w stacjonarnym media expert, paragony są, pograłem 20 min) na:
- inną w miarę nową ergo mysz z podobnej półki ale mniejszą od V2 (mój ideał kształtu, wielkości i wagi to Xtrfy M4, którą używam od 2 lat, może po prostu jest coś podobnego na rynku, może SS Prime Mini?)
- niezajechane kości ram 2x8GB 3000Mhz :)
- jakiś mikrofon usb kardioidalny ze średniej półki (seiren mini, SM950T, używany ale niezajechany Blue Yeti lub w miarę nowy Snowball etc.)
- klawiaturę z półki SPC GK630 itp na Redach
- coś innego fajnego w tych widełkach cenowych (słuchawek nie chcę, mam dobre).

Szukałem sobie myszki podobnej do M4, trafiłem przypadkiem na DAV2 i wziąłęm bez namysłu na próbę. Wszystko fajnie, ale jak na mój gust jest ciut za duża, za bardzo się przywyczaiłem do lekkich i średniej wielkości myszy tj M4, Model D itp. Spróbowałem, niby wszystko fajnie chodzi ale irytuje mnie to że jest ciut za długa i mi przeszkadza przy styku ma poziome dolnej części dłoni tuż za nadgarstkiem. Jakość wykonania top, inna półka niż glorious, xtrfy itp myszy z dziurami z ostatnich lat. Zresztą ten wpis to nie reklama, raczej dla ludzi, którzy wiedzą czym jest deathadder, lubią ten kształt i wiedzą z czym będę mieli do czynienia.

Zapłaciłem chyba 270, w necie latają po 240, więc oczekiwałbym na zamiankę czegoś w tych okolicach cenowych i jakościowych, z małym przebiegiem. Tak jak wspomniałem - wyjąłem z pudełka, pograłem dwa deathmatche i spakowałem. Na ewentualną niedużą różnicę w cenie na moją niekorzyść przymknę oko, w drugą stronę mogę coś dorzucić na piwko :) z

Jak ktoś ma podobną sytuację jak ja, że coś kupił do kompa/gier i mu nie przypasowało i leży to teraz w szufladzie, a chciałby spróbować Deathaddera V2 to zapraszam na PW.
W sprzedaż nie chce mi się bawić, szkoda czasu i zachodu, lepiej się wymienić i wszyscy będą zadowoleni. W ostateczności przyjmę PSC.
  • 1