Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Tapicerka skórzana w samochodzie to można rzec symbol luksusu. Wielu z nas podoba się takie wykończenie i cenimy sobie skórę wewnątrz auta. Choć czasem może przypiec w dupkę ;) Ważne żeby pamiętać iż jest to wymagający materiał i żeby go szybko nie zniszczyć należy stosować odpowiednie środki do pielęgnacji.

Dziś jako produkt dnia polecamy zestaw do czyszczenia skór LEATHER CLEANER LIGHT/POWER SET firmy KECAV

Odpowiednie składniki czyszczące oraz forma piany dobrze radzą sobie z zabrudzeniami nadmiernie nie przesuszając tapicerki skórzanej.

Aby skóra nie rogowaciała i zawsze była elastyczna i sprężysta w dotyku zawsze warto po czyszczeniu użyć odżywki do skóry. Ale to już jutro ;)

#detailing #autodetailing #cardetailing #kosmetykisamochodowe #motoryzacja
  • 10
  • Odpowiedz
@geuze: ja tam lubię, po prostu mi się podoba, tym bardziej jak są wentylowane siedzenia, to i nie ma problemu z nadmiernym nagrzewaniem. Ale zdaję sobie sprawę że trzeba o to dbać i nie każdy lubi. Zwykły materiał czy nawet alcantara jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czysta-Bryka_pl: no właśnie o to mi chodzi, a w dodatku wiele marek ma tragiczną jakość skór i po kilku latach już są powycierane, w autach z USA to w ogóle dramat podobno.

Wentylowana daje komfort, ale z kolei czyszczenie dramat xD

No i jak kupisz auto z zapuszczoną skórą to już dużo się nie da zrobić, a materiał zawszę da się wyprać.
  • Odpowiedz
@geuze: skóry wentylowane warto czyścić troszkę inną techniką. Rozcierasz preparat na mikrofibrze i czyścisz w ten sposób tak żeby piana nie wchodziła w dziurki. Też na rynku się takie rękawicę do czyszczenia wewnątrz pojawiły, też wygodna sprawa.

A to że stan skór jest jaki jest owszem, bierze się po części z tego że to nie raz nawet nie jest skóra tylko sztuczny twór, a po części z tego że użytkownicy mają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czysta-Bryka_pl: no ja jeżdżę gruzami, ale sprzątam różne ( ͡° ͜ʖ ͡°) W gruzach skóra w 99% już nie do uratowania, twarda i popękana, a materiałowe tapicerki lecę ekstrakcyjnym i jest git.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czysta-Bryka_pl: tylko znajomym, małe ilości i mieszkam zagramanico, ale dzięki :) Janusze robią za takie stawki, że nawet na czarno mi się nie opłaca, bo klienci nie widzą różnicy, a w stricte detailing nie chcę wchodzić.
  • Odpowiedz