Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki!

Chcielibyście przeczytać smutną historię Melancholijnej Marchewki? Nie dałabym rady, bo czasami tak mnie odcina od rzeczywistości, że pozostaje tylko śmieszkować :)
Przychodzę do Was ze wstydem ale i jakimś takim niedowierzaniem, że w ogóle wpadłam na coś tak głupiego, doszłam do ściany w mojej piwnicy. Jestem chora bla bla bla... znacie takie historie. Jak ktoś chciałby pomóc i chciałby znać trochę szczegółów albo dostać jakieś legitne potwierdzenie to zapraszam na priv.

Chciałam Was zaprosić na moją aukcję, którą robię bo już posprzedawałam cenniejsze rzeczy. Ach, moja gitara elektryczna i klasyczna, moje jedyne firmowe porządne zimowe butki, mój laptop, moje polychromosy, moje hobbystyczne pierdółki, książki... i wiele innych. Ale to są tylko rzeczy, nie rozpaczam bo wiem, że są w dobrych rękach i dają radość taką jak dawały kiedyś mnie :) A ja dzięki temu mogłam spiąć jakoś budżet i nie musieć pożyczać (czego nienawidzę).

Jeśli uda mi się sprzedać moje "dzieło" xD Powiedzmy za minimum 20zł (słownie: dwadzieścia) to zrobię #rozdajo małej paczki-niespodzianki ode mnie w której będzie nie wiadomo co ale prosto z serduszka :) W sumie kiepski interes bo paczkomat 12zł ale ja naprawdę lubię robić paczki xD (oprócz sprzedawania wysyłam czasem paczki za darmo do ludzi z takiego forum wsparcia, bo czasami nie opłaca się czegoś sprzedawać więc rzucam hasło: czy ktoś się interesuje dinozaurami? Bo mam pińcet figurek dinozaurów i w sumie może ktoś kolekcjonuje i chętnie prześlę... albo robiąc porządki zawsze można się z kimś podzielić np. kosmetykami które nam nie podpasowały itd. Ludzie są naprawdę wtedy szczęśliwi i wdzięczni, bo różne są sytuacje w życiu i takie drobiazgi dają masę radości) Taka dla mnie nagroda pocieszenia :D A jak wybiorę osobę? Z plusujących i komentujących, nie umiałabym chyba tak losować bez uczuć xD

Dobra, rozpisałam się za dużo chyba. Tu link do aukcji -> SMUTNY PEPE

Dziękuję za uwagę :)


#depresja #autyzm #przegryw #zalesie #wykopplus30club #niepelnosprawni #ogloszenie #pepe
melancholijna_marchewka - Cześć Mireczki i Mirabelki! 

Chcielibyście przeczytać sm...

źródło: comment_1650670666n1GYcGxNwT8AFh8rxVtTDo.jpg

Pobierz
  • 19
@prendergast: nieee, zrzutka to już chyba ostateczność, nie chciałabym nic "za darmo", wiesz ludzie zbierają na odbudowę domu po pożarze, leczenie nowotworów itd a mi brakuje kilka stówek na leki, ręce i nogi mam, zawsze mogę porobić jeszcze trochę handmade'owych projektów tylko muszę mieć na to siły i pomysł. Dam radę, nigdy nie ma sytuacji totalnie bez wyjścia... mam nadzieję :)
@DivusClaudius: no właśnie już rozdałam, tak samo figurki żab przeróżnych. Mam jeszcze sporą kolekcję biletów warszawskiej komunikacji miejskiej z różnych lat :D Ale lubię je układać i segregować więc trzymam dla zdrowia psychicznego xD
@BetonowyBrodaczBezAfro: Ja mam właśnie problem z robienie "na zamówienie", za dużo stresu, limit czasowy, poczucie, że może "klient" nie będzie zadowolony....a tak jak już coś mam zrobione to jest zrobione z czystych chęci :) Ale jak
@Anoniemamowy: gdyby to była jakaś zrzutka, akcja charytatywna to może miałoby to sens ale to jest tylko prywatna aukcja. Nie widzę sensu pisania kolejnej ściany tekstu na temat swojego życia, zostać ocenioną pod każdym kątem i szczegółem. Nie czuję się komfortowo by publicznie o wszystkim pisać. Jeśli bardzo kogoś to interesuje to zawsze można porozmawiać na priv :)