Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: Nie wiem w którym momencie się zatrzymałeś bo było kilka podejść do biznesów xD
Miała być współpraca z Krzychem i na początku kręcili pizze ale Krzychu kanadyjczyk stwierdził, że chce robić to po swojemu zgodnie ze swoją wizją i przejął pitcernie wraz ze sprzętem (który ma systematycznie spłacać). Adam trochę pomieszkał w pitcahałsie u Krzycha, kilka razy się wyprowadzał niczym Major ze Szkolnej aż w końcu udało się wynająć mieszkanie
@Marcinowy: marzec 21, to chyba była pierwsza Polonia
Potem #!$%@? przeprowadzil się z Krzyśkiem na Borey (nazwa zamkniętego osiedla)
Tam mieli pizzerie, ale Krzychowi chyba nie podobało się to, że Łysy wciąż się #!$%@?, cały czas nagrywa, a ludzie to komentują w necie. No i się rozstali. Krzychu wziął sobie kelnereczke do pracy z "zamieszkaniem". Łysy i Gapa nie omieszkali '"zupełnie przypadkiem" tego pokazać na gniotach. Czy ją puka - tego
@Marcinowy: tak, Gapa to Marcinek z kanału Po pas w pieprz. Łysy mu pokazał jak robić w jutuby, a teraz Gapa ma lepszą oglądalność i dwa kanały ( ostatnio otworzył drugi o gotowaniu, choć tego drugiego nigdy nie oglądałem). Nuda na gniotach jak cholera, ale pokazuje swoją (o ile to rzeczywiście jego) małą kmerską córeczkę i małe kotki, a to zmiękcza serduszka jakichś starych Grażynek, to i widownia jest.
Za czasów
@jaacek: O kurde, ale patola się wyrabia ( _)
Dzięki za szczegółowe opisanie. Sporo mi to nakreśliło.
Jeszcze zastanawia mnie misza. On mieszka teraz na stałe w Kambodży i buduje sobie tam dom?
O co chodziło z tymi ziemiami na słupa że się wydało itd? Że kupił by ziemię na "Thidę" czy coś takiego?
@Marcinowy: Nie wiem dokładnie jak to wygląda od strony prawnej, ale podobno w Kambo obcokrajowiec nie może kupić ziemi. W sumie w Europie chyba też tak jest i możęmy nabywać nieruchomości wewnątrz EU, ale ktoś spoza EU, to już tak łatwo nie ma.. Żeby to obejść, to kupują albo na słupa (Kmera), albo na podmiot gospodarczy - spółkę, gdzie większościowym udziałowcem jest Kmer. Podobno tam robią jakoś tak, że ten Kmer
Otóż Misza przyjechał do Kambo jakoś na początku pandemii i przez pewien czas pomieszkiwał u Łysego w knajpie Polonia 1.0. Czy przyjechał przypadkiem, czy na zaproszenie spółki opisanej poniżej - tego już nie wiemy.

Póżniej przeprowadził się do Ratanakiri. To jest taki resort i farma prowadzone przed dwóch kolesi - jeden gruby, drugi chudy. Tych dwóch typów, to kolejny spin-off tego uniwersum, a może nawet bardziej klucz spinający te wszystkie postaci. Tu
@Marcinowy: a, no i nie wiem czy to widziałeś, ale doprowadziliśmy do zbanowania wszystkich kont Łysego na Wykopie. Miał ich chyba ze 3 czy 4. Najpierw dostał chyba tydzień, czy dwa na jednym, potem na drugim. Strasznie się odgrażał, nawet proponował kasę za ułatwienie wystalkowania userów (w tym mnie). Ale koniec końców najpierw dostał perma, równiez na koncie tego pomagierka z PL i się uciszył.
A tak nota bene, ten jego
@Marcinowy: a, no i jest jeszcze fabrykant z Kampot, czyli Chmielo z kanału Cambolife
Nie wiem kto go sponsoruje, ale koleś też jest niezły.

Mieli taki pomysł: Będziemy uprawiali trzcinę cukrową. Z tego co się nada będziemy produkować dobrej klasy whisky, czy tam brandy. On ma kontakty, ktoś już w Kambo to robił, także ścieżka jest wydeptana. No dobra, ale jak i gdzie to robić? Początkowo mieszkali w jednym domu z
@jaacek: Wow, szacun za chęci opisania tego wszystkiego ze szczegółami :D
Może wrzucisz to wszystko w post z tagami dla potomnych? Bo pewnie sporo osób ciekawi historia tej Kambodzanskiej telenoweli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie sądziłem ze oni takie wręcz prymitywne przekręty robią byle się utrzymać. Ciekawe jak to dalej będzie się toczyć. Bo u „Bossa” widzę ze krucho na Patronajcie w porównaniu do ubiegłego roku.
Te