Wpis z mikrobloga

Ale za chwilę będzie stękanie owiec...
Ostatnio straciłem już nerwy, bo ile można z gamoniami rozmawiać i tłumaczyć, ale postanowiłem odświeżyć konto i się pośmiać

Jak tam wasze elektryki panowie? Jak tam inflacja? I co z tym waszym bullmarketem?

Nagle zatroskani, bo łajza Bill shortuje Tesle?
Pisalem, argumentowałem od tygodni, że to jest mina i nie ma co tego dotykac
Catie Wood pier.. li, że Tesla będzie kosztowała ponad 4000 dolarów w 2026 roku ... Ale najpierw czeka ja zjazd do 250$ i dopiero wtedy można zacząć rozmawiać
Obudźcie się!!!
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
@kokot1: Pamiętaj, że Tesla to maszynka do sponsorowania innych pomysłów Elona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość wyciąga pieniądze od milenialsów. Nie wiem w sumie dlaczego się tak nad nim spuszczają, chociaż często spotykam się ze stwierdzeniami "Nooo, gość w moim wieku tyle zarabia, masakra...". Osobiście mają miejsce do rozrostu, ale nie przesadzajmy, ani ich produkt jakiś specjalnie unikatowy, ani nie jest szczególnie społecznie porządany jak np. iphone.
  • Odpowiedz
Catie Wood pier.. li, że Tesla będzie kosztowała ponad 4000 dolarów w 2026 roku


@Byku_of_wall_street: ale Ty wiesz, że w między czasie był split na akcjach? A dzisiaj w sumie to drugi. Innymi słowy, dzisiaj cena to 4500 pre-split.

@InteligentnaZielonka: obecne P/E to mniej niż 100 (dzisiaj z powodu splitu, różne serwisy mogą to przekłamywać). Jeżeli cena akcji się utrzyma, to w czerwcu/lipcu 2023, powinno być w okolicy 40.
  • Odpowiedz