Wpis z mikrobloga

Ale za chwilę będzie stękanie owiec...
Ostatnio straciłem już nerwy, bo ile można z gamoniami rozmawiać i tłumaczyć, ale postanowiłem odświeżyć konto i się pośmiać

Jak tam wasze elektryki panowie? Jak tam inflacja? I co z tym waszym bullmarketem?

Nagle zatroskani, bo łajza Bill shortuje Tesle?
Pisalem, argumentowałem od tygodni, że to jest mina i nie ma co tego dotykac
Catie Wood pier.. li, że Tesla będzie kosztowała ponad 4000 dolarów w 2026 roku ... Ale najpierw czeka ja zjazd do 250$ i dopiero wtedy można zacząć rozmawiać
Obudźcie się!!!
#gielda
  • 12
@kokot1: Pamiętaj, że Tesla to maszynka do sponsorowania innych pomysłów Elona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość wyciąga pieniądze od milenialsów. Nie wiem w sumie dlaczego się tak nad nim spuszczają, chociaż często spotykam się ze stwierdzeniami "Nooo, gość w moim wieku tyle zarabia, masakra...". Osobiście mają miejsce do rozrostu, ale nie przesadzajmy, ani ich produkt jakiś specjalnie unikatowy, ani nie jest szczególnie społecznie porządany jak np. iphone.
Catie Wood pier.. li, że Tesla będzie kosztowała ponad 4000 dolarów w 2026 roku


@Byku_of_wall_street: ale Ty wiesz, że w między czasie był split na akcjach? A dzisiaj w sumie to drugi. Innymi słowy, dzisiaj cena to 4500 pre-split.

@InteligentnaZielonka: obecne P/E to mniej niż 100 (dzisiaj z powodu splitu, różne serwisy mogą to przekłamywać). Jeżeli cena akcji się utrzyma, to w czerwcu/lipcu 2023, powinno być w okolicy 40.