Wpis z mikrobloga

Od jakiegos czasu spotykam sie z dziewczyną i zaczyna mi na niej zależeć, problem w tym ze jest pół roku po 3 letnim związku. Ostatnio były przyjechał pod jej przystanek z kwiatami i przeprosinami i pytalem jej czy wroci do niego i powiedziała że zdecydowanie nie, ostatnio do niej tez dzwonił. Nie wiem co sadzić o tym wszystkim wczoraj powiedzialem jej ze mi na niej zalezy a ona że chciałaby żebym traktował ja jak kolezanke nie wiem czy pchać to dalej czy nie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
  • 18
  • Odpowiedz
@Squaschxx: Na pewno nie bombardując nią swoimi uczuciami, jak ci to nie zależy, jak to musisz z nią być, jak to nie jesteś zazdrosny, jak to nie umiesz żyć bez niej i inne bzdetki. Jak jej nie zależy to nic z tego, żadnym swoim naporem się tego nie zmieni, a przeciwnie.
  • Odpowiedz
@Squaschxx: Jasno się wyraziła, czego oczekuje. No, ale podbijesz jej atencję, wiec dla niej układ spoko. Zrób sobie przysługę i zerwij znajomość, bo potem będzie ci coraz gorzej, zwlazcza jak już widzisz, ze zaczyna ci zależeć
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: This.
@Squaschxx: Walczyć możesz, ale nie wiem czy coś wskórasz. Osoba, której się podobasz nigdy by czegoś takiego nie powiedziała. Kiedyś coś takiego odwaliłem (pierwsza miłość), walczyłem ile mogłem, a właśnie takie sygnały już były. Skończyło się złamanym serce, bo gdy już nie dało się tego dłużej ukrywać, to nastąpiła finałowa wiadomość, gdzie wszystko już musiało zostać wyjaśnione.

I wiem co czujesz, że jak odpuścisz, to że potencjalnie straciłeś
  • Odpowiedz
@Squaschxx: A jak długo się spotykacie? Wiesz, co innego gdyby potrzebowała czasu, ale z tą koleżanką to tak...Jak naprawdę chcesz czekać to spoko, możesz wykorzystać ten czas by się odsunąć, ja bym się na Twoim miejscu nie ograniczał, choć pewnie teraz nikt inny Ci w głowie.
  • Odpowiedz
@Squaschxx: nie pchaj się w to guwno. Moja rada dla mireczkow to nie pchać się w dziewczyny które są świeżo po rozstaniach, nigdy nic dobrego z tego nie wynika zwłaszcza jeśli jesteś wrażliwym człowiekiem
  • Odpowiedz
Dam jej jeszcze miesiac jak sie nie określi to #!$%@? to.


@Squaschxx: ona się już określiła fwb, więc szukaj dalej, a ta relacja to już sam sobie odpowiedz czy chcesz żeby dalej trwała ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz