Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebowałbym waszej pomocy z #ankieta dla mojego różowego paska na #studiabaza Otóż jest ona na ostatnim roku psychologii i robi pracę magisterską, w której analizuje postawę wobec aborcji w zależności od religijności i moralności. Sama ankieta zajmie parę minut:

https://forms.gle/niLFBLayMY53vBHEA

Z góry dziękuję za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako małą zachętę wśród osób które wrzucą screen z potwierdzeniem wypełnienia ankiety w tę sobotę robię #rozdajo i wylosuję dwie osoby które dostaną kupon/blik na 50 zł na pyszne.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Przykro mi ale zielonki niestety nie będą mogły wziąć udziału w losowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 95
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: nie przeczytałem nawet, że to rozdajo, nie mam potwierdzenia wysłania, ale i tak mieszkam na wsi, więc pyszne.pl puste ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powodzenia
  • Odpowiedz
@zoru: Nie jest, tych pytań nie układała, pochodzą one z kwestionariuszy które ogólnie są w obiegu (dwa kojarzę są powiązane z podobnym badaniem przeprowadzonym przez zespół Polsko-Niemiecko-Francuski jakieś 40 lat temu, to by mogło tłumaczyć trochę inna gramatykę).

@dzek: Szkoda, ale dziękuję za wypełnienie

  • Odpowiedz
@AtlantyQ: Pytanie np. "Nie należy robić rzeczy obrzydliwych, nawet jeśli nikomu nie dzieje się krzywda z tego powodu. *" jest trochę kiepskie, bo rzeczy obrzydliwe są zależne od danej osoby, dla niektórych geje będą fee, a dla innych to że ktoś np. robi dwójkę na środku łóżka w swoim domu xD Jak już wcześniej parę osób wspomniało - zaleć różowej lepsze formułowanie zdań i by douczyła się trochę tworzenia ankiet, bo
dev1ance - @AtlantyQ: Pytanie np. "Nie należy robić rzeczy obrzydliwych, nawet jeśli ...

źródło: comment_1650962459NwWmPswfa0KAC9JxPGSqjI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dev1ance: Co do treści pytań to pochodzą one z kwestionariuszy z podobnego badania i różowa sama ich nie układała (przy takich badaniach raczej tego się nie robi). Kilka postów wyżej opisałem to dokładnie. Niestety do pracy magisterskiej nie może zmieniać ani modyfikować treści pytań z kwestionariuszy ¯\_(ツ)_/¯

Co do punktu z wiarą to jej wcześniej przekazałem. Dzięki za uwagi i wypełnienie ankiety!
  • Odpowiedz