Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #android

Rozdajo tabletu Nexus 7 2013. W tablecie padł port USB i naprawa jest dla mnie nieopłacalna. Ale może komus się przyda/ktoś sobie naprawi. Tablet niestety potrzebuje portu ponieważ obecnie nie ma wgranego systemu operacyjnego. Port padł akurat zaraz po repartycjonowaniu gdy miałem wrzucać plik z romem, uruchamia się tylko tryb fastboot. Lekko powyszczerbiany ekran w rogach i rysa na nim. Poza tym sprawny.

Swego czasu jeden z fajniejszych kompaktowych tabletów z Androidem, niektórzy przerabiali go nawet na systemy multimedialne w samochodach.

Losowanie w piątek o 22! Wysyłka paczkomatem. Sorry zielonki, ale nie tym razem.
Pobierz Thunderlane - #rozdajo #zadarmo #android

Rozdajo tabletu Nexus 7 2013. W tablecie pa...
źródło: comment_1650997686lxyJls5syzf7XA5MeiWns1.jpg
  • 30
@Agat915: Nie wiem. Tablet po prostu nie jest w ogóle wykrywany przez komputer. Sprawdzane na kilku kablach. Już wcześniej były problemy z łącznością. Teraz już wysiadło kompletnie. Chyba tylko działa jeszcze ładowanie.
@Thunderlane: Nadal ten tablet jest nawet w porządku dla osoby starszej. Chociaż port USB tez już wymienialiśmy. Z tego co widzę, to pojawił się ponownie oficjalny build Lineage OS ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak na wiek, to podziwiam, że ktoś jeszcze się nim bawi.