Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #android

Rozdajo tabletu Nexus 7 2013. W tablecie padł port USB i naprawa jest dla mnie nieopłacalna. Ale może komus się przyda/ktoś sobie naprawi. Tablet niestety potrzebuje portu ponieważ obecnie nie ma wgranego systemu operacyjnego. Port padł akurat zaraz po repartycjonowaniu gdy miałem wrzucać plik z romem, uruchamia się tylko tryb fastboot. Lekko powyszczerbiany ekran w rogach i rysa na nim. Poza tym sprawny.

Swego czasu jeden z fajniejszych kompaktowych tabletów z Androidem, niektórzy przerabiali go nawet na systemy multimedialne w samochodach.

Losowanie w piątek o 22! Wysyłka paczkomatem. Sorry zielonki, ale nie tym razem.
T.....e - #rozdajo #zadarmo #android

Rozdajo tabletu Nexus 7 2013. W tablecie padł p...

źródło: comment_1650997686lxyJls5syzf7XA5MeiWns1.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Łoo panie, akurat jestem w trakcie poszukiwań takiego dla siebie do auta, właśnie by przerobić na system multimedialny (ʘʘ) Zaplusowane, może w końcu uda się coś wygrać ()
  • Odpowiedz
@Thunderlane: Ale przypomniałeś, miałem Nexusa 7 ale 1 generacje.
Ja #!$%@?, jakie to było gówno, ASUS poszczedził na częściach i flash degradował się po dwóch latach, nie dało się uzywać tego xD. Przesiadka na starszego iPada była już lepsza.
Na szczęście już w 2 to poprawili
  • Odpowiedz
@Thunderlane: Oo fajnie, że się udało :D ale chyba nie chce mi się z tym bawić. Wylosuj raz jeszcze, albo wybierz kogoś z komentarzy kto faktycznie zrobi jeszcze z tego jakiś użytek.
  • Odpowiedz