Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #shitcoin #bscfarming Zaraportuje trochę co tam z moim farmingiem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka razy wskakiwałem i wyskakiwałem z farm na polygonie, w tej chwili mam FTM/BSHARE, FTM/PAE, FTM/FTML. W dolarach szalu nie ma, może minimalny zysk, natomiast mam ze 30% więcej FTM co jest celem farmingu na tym chainie. Drugi kierunek to Cronos, tutaj jest trochę lepiej. Farma CRO/MMF daje od miesięcy ok 300% APY, czyli z 1k$ ok. 7.5$ dziennie, MMF kupowałem po 0.4$, w międzyczasie wzrósł do 1,8$, teraz spadł znowu do 1$, czyli, ze suma bazowa wzrosła mocno, a dodatkowo to, co ufarmione wydaje na bieżąco. Oprócz tego farmie CRO/SKY, na beffy i tutaj jest zajefajny zysk. Smuteczek, bo balem się tego badziewia SKY i wskoczyłem bardzo ostrożnie. Była też kompletna wtopa kilka dni temu, kupiłem LION/SVN - jakies badziewia z olbrzymim APY i lew spadł o 80% dwa dni później, hehe, niezły plecak. Reasumując- farma CRO/MMF zarabia mi na bieżące życie, CRO/SKY tez fajnie, reszta tak sobie, być może jedynie niweluje spadki na krypto. Zgadzałoby się to z moim pierwotnym założeniem, ze crypto.com chcąc odebrać rynek panu "CZ" z jego BNB będzie stawało na głowie, żeby farming na ich łańcuchu był opłacalny. WAŻNE! Jeśli pomyślisz o farmingu wpierw zapoznaj się ZE ZROZUMIENIEM z tematyka "impermanent loss" czyli tzw nietrwałą stratą, wbrew nazwie to jest często bardzo trwała strata, wręcz dożywotnia :) z fartem.
#bscfarming
  • 2
  • Odpowiedz
@Obruni: jaka masz taktyke do takich 'degenowych' farm? Dlugo je trzymasz? Pod w jakich warunkach wychodzisz (zbyt duza strata ogolnie? zbyt duze IL?)
Sam od jakiegos czasu siedze na Beefy, moim faworytem jest ESHARE-BNB, tez trzymam SKY-CRO, parami z FTM (BSHARE-FTM i BOO-FTM) na razie jestem rozczarowany.
  • Odpowiedz
@AtomowePiwo: Kiedy tracę, uciekam od razu, bo nie ma co liczyć na to, że będzie lepiej. Chyba, ze dana farmę mam wyjątkowo długo i dała już mocny dochód, wtedy mogę zaryzykować przetrzymanie dołka.
  • Odpowiedz