Wpis z mikrobloga

@evilonep: skad masz te komentarze? xD I czemu one sa po angielsku? xD Jesli to tlumacz google to przeciez lepiej przetlumaczy z ruskiego na polski niz z ruskiego na angielski.
  • Odpowiedz
skad masz te komentarze? xD I czemu one sa po angielsku? xD Jesli to tlumacz google to przeciez lepiej przetlumaczy z ruskiego na polski niz z ruskiego na angielski.


@aleksc:
a niby dlaczego? Translator z angielskiego na rosyjski i odwrotnie jest na pewno dużo bardziej dopracowany, ze względu na skale użycia.
  • Odpowiedz
@d00v: nie powiedzialbym, pisalem na pikabu, że nie jestem z rosji więc mogą sie zdarzyć błędy w tym co pisze, bo używam google translator (w sensie informowałem ich o tym). A tam w komentarzach wiele osób pisało, że jak to możliwe skoro w moich tekstach (które tłumaczyłem z polskiego na rosyjski) są nawet przecinki w odpowiednich miejscach i tekst jest pisany wzorcowo.
  • Odpowiedz
@aleksc: no to możliwe że faktycznie w jakiś sposób podobieństwo języków ułatwia prace translatorowi, wydawało mi się że będzie inaczej, bo często jak tłumaczę z innych języków na polski jest gorzej niż jak sobie przetłumaczę na angielski.
  • Odpowiedz