Wpis z mikrobloga

no tak, bo każdy dostaje 300 k na rozwój biznesu. w sumie jeden #!$%@? czy sześć zer czy jedno xd


@CocoJamboolin: Dam Ci 300k za 10% udziałów, za 10 lat chcę widzieć detronizację amazona
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: Nie rozumiem tego. To ich wina, że mieli bogatych rodziców, którzy byli gotowi wesprzeć swoje dziecko? Przecież gdybym miał dzieci, to chciałbym dla nich tego samego i pomagałbym im jak potrafię.
  • Odpowiedz
@Novick: nom, W OGÓLE nie istniała, a Errol Musk wcale nie miał w niej połowy udziałów przez 6 lat i wcale się tym nie chwalił OSOBIŚCIE w prasie, a nastoletni Elon wcale nie gonił ich na boku, żeby se dorobić do kieszonkowego.

I jeszcze kilkadziesiąt osób to plusuje xDDDDDDDDDDDDD

https://www.businessinsider.co.za/how-elon-musks-family-came-to-own-an-emerald-mine-2018-2

I jeszcze jeden cytat z papy Errola: “We were very wealthy,” says Errol. “We had so much money at times we
  • Odpowiedz
wykopki to tacy ekonomiczne nieuki że szok xD Najlepsze jest to, że 99% z tych omnibusów gdyby teraz dostało milion od starych to po 3 latach zwyczajnie przyszliby do tate po kolejny milion, bo pierwszy by się skończył xD

brzmiszjakpolak.jpg
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: dokładnie Elon #!$%@? dostał od starego, przecież każdy nastolatek biega po Nowym Jorku ze szmaragdami z kopalni, w której twój stary ma połowę udziałów i je sprzedaje jubilerom, żeby se dorobić do kieszonkowego. xD
  • Odpowiedz
wydaje mi sie ze ojciec elona nie dal mu ani grosza bo jest #!$%@? a elon po emigracji do kanady robil w tartaku zeby miec z czego zyc


@NGC_6302: ale wy jestescie swiadomi, ze takie gadanie to moze byc PR.
  • Odpowiedz
@NoKoments: Elon brał hajs, ale płakał jak brał, więc się nie liczy xd

@Fake_Konto_SE_87: To są najbogatsi ludzie na świecie, chyba nikt nie neguje, że oni bardzo dobrze zarządzali swoimi majątkami i warunkami. Ale używanie ich jako przykładów, które każdy może naśladować jest śmieszne w sytuacji w której >99% ludzi nie ma niczego porównywalnego do ich startu.
  • Odpowiedz
@aegispolis: wyglada na to ze w latach 90 na świecie cię nie było. Bo ludzie nie zaczęli inwestować wczoraj XD. To jak się nie godzisz to przestań marudzić. Przyoszczędź 300k i idź podbijaj świat a nie narzekasz. Za #!$%@? się nie godzę, dlatego wyjechałem i uczciwie #!$%@? żeby zrobić pieniądz i za ten pieniądz zrobić więcej pieniędzy. Jak ostatnio sprawdzałem wypłatę to na pewno nikt mnie nie wyzyskuje. Jeżeli czujesz się
  • Odpowiedz
@Fake_Konto_SE_87: Ja pindole chłopie, ty totalnie nie rozumiesz tekstu pisanego xd
Ja, że 300k to jest duża przewaga, a ty, że HUR DUR KAŻDY MOŻE MIEĆ, TRZEBA WCZEŚNIEJ WSTAWAĆ, DŹWIGAĆ WIĘKSZY CIĘŻAR XD

I jedyne, co masz na poparcie swoich argumentów, to "pewnie jesteś biedny i głupi, a do tego młody".

Chyba ze mentalność niewolnika wyniosłeś z domu. To może być ciężko.


I kto to mówi? Czy aby przed chwilą nie
  • Odpowiedz