Wpis z mikrobloga

@engineer: no tak nic nie dostał od ojca i go nienawidził i Elon też powiedział że" dostał od ojca na pierwszą firmę kilkanaście tysięcy dolarow ale to nie miało żadnego znaczenia bo i tak sam by to zarobił". Trochę dziwne nic niedostawanie ale z tego grona majwiekszy self made man
@Cepion: mylisz się. świat zachodni korzystał z niewolników i porzucił to, bo było niewydajne. Niewolnicy są kosztowni i niewydajni. Jak popatrzysz na wojnę domową w stanach, pod kątem niewolnictwa, to się robi całkiem ciekawie. Zobacz jak się rozwijała kolej w USA.

Jak masz jakiś kompleks niewolnika i się nim czujesz, to mam dla Ciebie złą wiadomość: nie jesteś niewolnikiem, bo o niewolników dbał właściciel, a Ty musisz zadbać o siebie sam.
@aegispolis: Ludzie patrzą przez pryzmat siebie i swojego konta. Taki startupow które dostają seed funding na poziomie 300k są setki dziennie. VC każdego dnia pompują kasę z nadzieja ze któraś z ich inwestycji zmieni się w drugiego Amazona. Gdybym dal ci 300k jutro i kazał zainwestować, zakładając ze nie jesteś amebą, prawdopodobnie kupiłbyś mieszkanie albo dwa i poszedł w kierunku Airbnb. Może jakiś lokal usługowy pod aptekę czy bank i do
Były. I nic to nie zmienia.


@Fake_Konto_SE_87: No właśnie nie było xD

Biedni będą biedni. Bogaci będą bogaci. Przeskok z bycia biednym do bycia bogatym jest praktycznie niemożliwy dlatego ze prawdziwe pieniądze robią pieniądze. Nie praca.


@Fake_Konto_SE_87: I uważasz, że tak już musi być, nic nie powinniśmy z tym robić, ani nawet na to narzekać? Urodziłeś się chłopem, to umrzesz chłopem i nie marudź? Pozdrawiam niewolnika xD

Po prostu skrót
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Fake_Konto_SE_87: no właśnie widzę, że twoja mentalność zupełnie się różni od mojej. Ja na bycie niewolnikiem się nie godzę i nie uważam, że sytuacja w której jesteśmy skazani na wyzysk jest najlepszym, na co nas stać. Ty uważaj jak wolisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I chłop mówi, że w latach 80-90 rozdawali na prawo i lewo po 300 tysięcy USD na startupy na gębę, śmiechu warte xD