Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
Zainspirowany ciężką pracą @plackojad, który namiętnie śledzi i kataloguje "spam neuropy" - postanowiłem stworzyć mały skrypt, który sprawdził jak się ma ilość osób, które dane znalezisko wykopało do ilość osób, które znalezisko wykopały będąc do niego zawołanym. Dokładnie ten sam skrypt puściłem dla listy @kleopatrixx. Oba dla ostatnich 32 znalezisk - te dla neuropy dostarczył plackojad w swoim zestawieniu miesiąca. Te dla listy kleopatrixx sam wyłuskałem, ale spokojnie - nie było trudno, musialem przejrzeć jej profil raptem 2 miesiące na zad (tak, ta jedna użytkowniczka robi średnio jedno "wołanko" na dwa "wołanka" całej POTĘŻNEJ neuropy XD)

Dobra, nie bawię się w Hitchcocka, oto wyniki:
dla listy neuropy średni procent osób które wykopały będąc wołanymi wyniósł 21.68%. Średnio co piąta osoba, która uznała znalezisko za warte wykopania została do niego zawołana. IMHO kiepsko to potwierdza tezę, że "tylko neuropę interesują te znaleziska i bez wołanka nikt by ich nie wykopał!" ¯\_(ツ)_/¯

dla listy kleopatrixx % ten wyniósł.. 43.38%. Wartość tą sami sobie zinterpretujcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szczegółowe podsumowania w komentarzach

#neurolista #stopspamneuropa #wykop #bekazprawakow #bekazkuca #shitwykopsays #neuropa
  • 67
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Dobra, szczegółowe rozbicia, najpierw ta zła, spamująca neuropa:

link
Calkowita ilosc wykopow - 775
w tym ludzi zawolanych - 135
% - 17.42

link
Calkowita ilosc wykopow - 1079
w tym ludzi zawolanych - 93
% - 8.62

link
Calkowita ilosc wykopow - 1353
w tym ludzi zawolanych - 91
% - 6.73

link
Calkowita ilosc wykopow - 1273
w tym ludzi zawolanych - 130
% - 10.21

link
Calkowita ilosc wykopow
xD trochę się spodziewałem dlaczego @plackojad takiego eksperymentu nigdy nie zrobił.


@iAmTS: Nie zrobił bo jest zbyt ograniczony i przy okazji sam obaliłby swoje urojenia. Od ponad roku screenuje i robi te wpisy żeby dostać kilka żebroplusów na mirko. Przy okazji robi DOKŁADNIE to samo.
Jak szukasz definicji przegrywa to wejdź na jego autorski tag #neurolista
Pobierz E.....r - > xD trochę się spodziewałem dlaczego @plackojad takiego eksperymentu nigdy...
źródło: comment_1651067928BKjPjN4Fyy88RpP6ehJmix.jpg
Wartość tą sami sobie zinterpretujcie ( ͡º ͜ʖ͡º


@MglawicaKraba: no Kleopatrix ewidentnie wstawia bardziej interesujący content :P
albo, woła ludzi którzy są naprawdę zainteresowani więc używa wołania zgodnie z przeznaczeniem (chociaż poprawne tagowanie było by pewnie wystarczające)

dobrze kombinuję?