Wpis z mikrobloga

@wojo16: Jak tam mogę dostać "zawracanie" na kat A? W krk jest pełno zawrotek i to ubija przyszłych motocyklistów, nie wiem jak to ogarną w Ośw. Ogólnie oglądałem jakiś filmik (bo mi się jechać tam nie chce specjalnie), ale to takie pitu pitu
@HasztagMisiek: Szczerze? Wcale bym nie robił u Was, gdyby nie fakt, że w krk czekasz min 1.5mca na termin. A jest tak dlatego, że MORD w oświęcimiu to oddział Krakowskiego MORDu a nie osobny i w KRK nie może powstać więcej niż to co jest. Przepraszam :( To nie wina łatwego egzaminu (w krk też się fajnie jedzie), a po prostu nieudolności urzędnicze
@LordRoyalshot: Ty może jestes wyjatkiem, ale uwierz mi, że jest tu ogromna liczba ludzi którzy celowo wybierają oświęcim, bo liczą na ładny egzamin (raczej słusznie, tu są same ronda i w miarę proste osiedla).
I nie chodzi tylko o egzamin, ale o wszstko, przyjezdzaja tu ludzie z calej okolicy na jazdy. Gdyby to byly same egzaminy to tam kij, ale czesto wyglada to tak ze stoi w srodku dnia 10 eLek
@HasztagMisiek: Ogólnie moim zdaniem to jest poronione, że tak zrobili. Z Oświęcimia do Krk jest daleko w #!$%@?, nawet do Katowic macie bliżej, a Krk se zrobił tam oddział. Weź, jak ktoś nie ma samochodu to jak tam dojechać :D Zobaczymy za 2h czy tak łatwo tam się zdaje. Współczuję z powodu paraliżu :/