Wpis z mikrobloga

Z grupy fb "Pomoc dla ukrainy..". Piękna historia.. aby każdej ze stron (oferującej pomoc i potrzebującej pomocy) się taka ( albo i lepsza) przytrafiła.

#ukraina

PS. Wstawiam i oświadczam że jestem Pro-Ukraiński.. W poprzednim poście @bobikufel: @Mistrzrozkimnki: @jakub-krzewicki: @Canis_Majoris: zarzucili mi Pro-rosyjskość. i tagowali mnie #ruskapropaganda #usunkonto #czarnolisto i że ludzie z tagu #przegryw są godni pożałowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1651251362xb2rJmIOWxEWsF0AqPL31Q.jpg
  • 13
@Kumpel19: Jak na kogoś kto przez ostatnie 6 lat zrobił 50 wpisów z czego 45 w osttnich 2 miesiącach

ty myślisz że nie ma trolli takich jak ty co mają na siłę pchać pomaganie ukraińskim migrantom i tym szukać ludzi których to zdenerwuje?

Ty nie masz być ruskim trolem co atakuje wsyzstko co ukraińskie, ty masz być tym dzielącym polaków, szukającym tych co im to przeszkadzać a żeby siać nienawiść w
@Kumpel19: No i git, pomogli w ramach swoich możliwości, a nawet ciut więcej, państwo nie oszukało ze zwrotem kosztów za zakwaterowanie i wyżywieniem (co nie zawsze jest takie oczywiste xD), a teraz panie będą mogły samodzielnie poradzić z dalszym życiem. Oby więcej takich pozytywnych info.

Chyba widziałem wczoraj lub przedwczoraj na jakiejś grupce, zaraz po tym, jak autorka to wrzuciła.
widać zafixowani jesteście.. niby za jednością, a doszukujecie sie różnic.


@Kumpel19: i to jest wlasnie tak zwany passive agresive, masz za zadanie grzecznym i miłym słowem nas irytować.

Po co mnie wołałeś? jaki był tego cel? a no taki by mnie zirytować...

Po co tobie to tłumacze? nie tobie... osoba czytająca ten wpis może zrozumie jaką taktyke obiera akurat to twoje troll konto
@bobikufel: Odbierasz mnie jako stosującego świadomie techniki manipulacji... Chcesz mnie przedstawić tu jako szkodnika.. aby czytajacy się przekonali z tego co piszesz że wyłapujesz - nie że mających inne zdanie, poglady.. ale niegodnych.. OPie ..pluralizm pogladów i tolerancja. A nie ataki, bitwy wojny...
..pluralizm pogladów i tolerancja. A nie ataki, bitwy wojny...


@Kumpel19: znowu passive agresive

Chcesz mnie przedstawić tu jako szkodnika.. aby czytajacy się przekonali z tego co piszesz że wyłapujesz - nie że mających inne zdanie, poglady.. ale niegodnych..


@Kumpel19: translator ci sie pierdzieli jak walisz tyle kropek i myślników.

tak stosujesz je świadomie, i z premedytacją, szkoda mojego czasu, ja swoje zrobiłem, ty sie przeloguj i rób dalej za co