Wpis z mikrobloga

#!$%@?, wujek ogarnąłem sobie #tesla Model 3 po taniości. Używka, ale kupiony jako zabawka, żeby sobie po mieście pojeździć, zobaczyć jak to jest z elektrykiem. Jakieś tam mankamenty ma, ale ogólnie spoko autko jak z nim jechałem.
Z ciekawości wbijam na #youtube żeby pooglądać recenzje na temat tego modelu i zobaczyć, czy inni mieli podobne spostrzeżenia co ja. Na zagranicznych filmach kulturka w komentarzach, wymieniają się spostrzeżeniami, że to, że tamto. Inni piszą, że to ich wymarzony samochód, że zbierają pieniądze na niego. Ogólnie 90% komentarzy to w miarę rzeczowe, gdzie można sobie poczytać.
Wchodzę na polskie filmy, sekcja komentarzy i co widzę?

JA #!$%@? JAK TO BRZMI, JAK MÓJ ODKURZACZ

HAHAHA #!$%@? ELEKTRYK NO CHŁOPIE I CO AGREGAT ZE SOBĄ WOZISZ?

CHŁOPIE TO MÓJ 18 LETNI PASAT W DIZLU LEPIEJ SIĘ ZBIERA

TY GÓWNIARZ ODDAJ MATCE SAMOCHÓD BO SIĘ BĘDZIE DARŁA

CO TO ZA WNĘTRZE W MOIM GOLFIE 5 2006 LEPSZE WYPOSAŻENIE, TO CHYBA SAMOCHÓD DLA UŁOMÓW ROBIONY

Co to za mentalność? W Polsce jak w lesie. Gorzej, jak w chlewie obsranym gównem XD
#motoryzacja #pdk #gownowpis #zalesie
  • 21
@sulmierz: Aaa o to ci chodziło. W pełni sie zgadzam. Jak tesla pojawiła sie w Polsce to stwierdziłem ze w pierwotnych cenach to była naprawdę świetna alternatywa do zwykłych aut. Bazowy model konkuruje z me srednio wyposażonym passatem czy bmw 3 a performance kosi przyspieszeniem wszystko na rynku w tej cenie i segmencie.

Napisałem ze jest droga bo przed pandemia normalne auta zaczynały sie gdzies okolo 100k (bmw 130k). Wiadomo, wyposazenie