Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, zablokowałem się, nie mam pomysłu na kolejny wpis. Pomyślałem, że możecie mi pomóc a przy okazji wypróbuję opcje ankiety, bo jeszcze jej nie używałem xD Przy punktach 3 i 6 podajcie swoje propozycje w komentarzu

#gry #konsole #technologia #gruparatowaniapoziomu #bron #strzelectwo #militaria #20gierwykopka #bledywgrach

O czym chcielibyście poczytać?

  • Kolejna część ciekawostek o broni w grach 33.3% (15)
  • Kolejna część błędów związanych z bronią w grach 15.6% (7)
  • Broń w jakiejś jednej, konkretnej grze 8.9% (4)
  • Druga część broni na Ukrainie 24.4% (11)
  • Coś niezwiązanego z bronią 11.1% (5)
  • Inny temat 6.7% (3)

Oddanych głosów: 45

  • 4
@rebel101: Niska dynamika zabawy z uwagi na ładowanie i brak szybkostrzelności. Przykładowo w Bloodborne jest tak jak mówisz jako broń pomocnicza ale tylko ze względu na konieczność korzystania z kontrowania bo z jednym wyjątkiem obrażeń się tym nie da dużych zadać.
@AnimalMotherPL0: Nawet XIX wiek jest mocno "rozrzedzony" jeżeli chodzi o reprezentację broni a jak już to ogranicza się do "klasyki westernu" czyli Colt SAA i dźwigniówka Winchestera.
@HeadH: I to właśnie mnie dziwi, to dobra rzecz jako coś rzadkiego i dodatkowa warstwa "mety" w rozgrywce, to nie jest tak że pojawił się czarny proch i nagle wszyscy porzucili walkę mieczem, łucznictwo/kusznictwo, opancerzenie itp sporo typowych środków mordu w grach istniało