Wpis z mikrobloga

@anonimowybagatelizator: Tak, przeszedłem, możesz spróbować wyłączyć sobie w niektórych wyzwaniach countersteering assist, bo ono wyraźnie zwalnia przy niektórych konfiguracjach tras i pojazdów. Spa bardzo lubię i zrobiłem za drugim razem, męczyłem się z bolidem F1 na Laguna Seca (bodajże Super 7) aż właśnie dowiedziałem się o intruzywnej asyście.
@anonimowybagatelizator: S7 i S10 to wlasnie licencje przy ktorych spedzilem najwiecej czasu - ta Formuła trzeba naprawde dobrze "wykroic" wszystkie zakrety i jechać na limicie - ale w porownaniu do S10 poszło jakos szybko - SPA po ostatnim upgrade jest o niebo prostsze, na "starych zasadach" mialem czas o jakieś 0.250 gorszy od złota, a na nowym patchu wpadło prawie sekunde lepiej - w ogole niektore Super Licencje po tym upgrade
@redemptor: SPA też lubię, ale nie w takiej konfiguracji bo naprawdę, ale jestem już blisko konkretnego #!$%@?, najszybciej udało mi się zejść do 2:27 czy ile tam jest, sekunda mi w każdym razie brakuje, końcówka mnie niesamowicie #!$%@?, notorycznie stamtąd wypadam, a jak zwalniam to mi czasu brakuje, nosz #!$%@? mać...